OwlTail

Cover image of iPure.cz redakční podcast

iPure.cz redakční podcast

Podcast o Apple produktech, novinkách z redakce a zajímavostech pro Apple fandy.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

iPure #26: Apple Watch a watchOS pod drobnohledem

Filip Brož a Daniel Březina si popovídali o historii watchOS a hodinkách Apple Watch. Jaké jsou z jejich pohledu nejvýraznější změny? Jaké aplikace aktivně používají a co by se jim v budoucnosti líbilo? Odpovědi naleznete v našem další iPure Podcastu.

28 May 2019

Rank #1

Podcast cover

iPure Podcast #62: Život v době karantény

Tento týden se v podcastu (na dálku) sešli Danek Březina, Honza Pražák a po dlouhé době také Marek Hajn, který se připojil až z dalekého Pittsburghu. Kluci si povídali o jejich každodenním životě v karanténě, jaké nástroje aktuálně využívají a jak se snaží zabavit ve volném čase. Díky Markovi se navíc ještě dozvíte, jaká opatření jsou aktuálně ve státě Pensylvánie na východě USA.

13 Apr 2020

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

iPure #30: Android pohledem Apple uživatele

Honza Pražák, Filip Brož a Marek Hajn se společně pobavili o Androidu a pohledu Apple uživatele na druhý břeh.

28 Jun 2019

Rank #3

Podcast cover

iPure Podcast #46: Co říkáme na Apple TV+

The Morning Show, Sloní Královna, See nebo For All Mankind. Drobný výčet filmů a seriálů, které jsou dostupné na nové předplatitelské službě Apple TV+. Co na obsah říkáme? A jaká je podle nás budoucnost této služby? Poslechněte si náš další redakční iPure Podcast, tentokrát s Honzou Březinou, Danem Březinou a Filipem Brožem.

12 Nov 2019

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

iPure #22: Předplacené služby a jejich budoucnost

V poslední době se vyrojila hromada nových předplacených služeb atakujících naše peněženky. Pro právě teď? Kam to vše směřuje? A co má smysl si předplatit?

16 Apr 2019

Rank #5

Podcast cover

iPure Podcast #48: Chytré gadgety v roce 2019

Patrik Pavelka a Honza Březina připravili zamyšlení nad aktuální nabídkou a trendy v oblasti chytrých technologií. Co dnes frčí, co je už out a kam to všechno směřuje?

10 Dec 2019

Rank #6

Podcast cover

iPure Podcast #44: AirPods Pro

Apple představil bezdrátová sluchátka AirPods Pro. Jak hrají? Co na něm po pár dnech v redakci říkáme? A jakými funkcemi disponují? Poslechněte si náš další redakční iPure Podcast, tentokrát s Filipem Brožem a Danem Březinou.

1 Nov 2019

Rank #7

Podcast cover

iPure Podcast #45: Apple Pro

Apple začal systematicky u svých produktů používat rozdělování na základní a PRO verzi. Proč zrovna Pro, co tím Apple zákazníkům říká a jaké další Pro produkty můžeme očekávat?

5 Nov 2019

Rank #8

Podcast cover

iPure Podcast #52: S čím jsme si hráli o Vánocích

Filip Brož se potkal s Danem Březinou a pokecali o tom, co dělali a s čím si hráli o Vánocích. Filip rovněž zhodnotil svůj měsíc s novým MacBook Pro 16" a dal do kontextu práce s iPadem Pro.

11 Jan 2020

Rank #9

Podcast cover

iPure Podcast #56: jaké novinky čekat od Applu v březnu

Čekáte na novinky od Applu a váháte, zda se vyplatí nyní investovat do nové techniky? Pokusili jsme se rozebrat, co se dá a co se nedá od Applu v březnu čekat.

3 Mar 2020

Rank #10

Podcast cover

iPure Podcast #51: Digitální minimalismus

Honza Březina a Daněk Březina se v novoročním podcastu baví o digitálním minimalismu, předsevzetích a technologiích.

31 Dec 2019

Rank #11

Podcast cover

iPure Podcast #65: iPhone SE

Nová generace iPhone SE byla mnohými vyhlížena několik let. Jestli čekání stálo za to, rozebrali Filip Brož, Honza Pražák a Marek Hajn. Filip s Markem už nový iPhone SE mají a Honza vám poví, proč on ho mít nebude. Je iPhone SE zbytečný vedle iPhonů 11 a 11 Pro nebo je to perfektní iPhone pro všechny?

27 Apr 2020

Rank #12

Podcast cover

iPure Podcast #60: Co všechno víme o Apple novinkách roku 2020 s odstupem

Daněk Březina a Honza Březina velmi detailně prošli první novinky roku 2020 - Macbook Air, Mac Mini, iPad Pro a Magic keyboard. Co všechno o nich víme a při uvedení nám to Apple neřekl?

2 Apr 2020

Rank #13

Podcast cover

iPure Podcast #61: Jak na Apple Fotky a crowdfundingové kampaně

Danek Březina a Honza Březina si povídali o crowdfundingu. Honza připravuje vydání knížky Jak na Apple Fotky a na Startovači zatím vybral více než 300% požadované částky. V podcastu vám řekne jak kampaň připravoval a podělí se s vámi i o různé tipy a triky, pokud byste chtěli začít s crowdfundingem i vy.

9 Apr 2020

Rank #14

Podcast cover

iPure Podcast #50: CES 2020

Filip Brož a Honza Březina vám představí Cestu snů do Applu 2020 a veletrh CES 2020, což jsou dvě akce, které nás čekají hned na začátku roku.

27 Dec 2019

Rank #15

Podcast cover

iPure #29: Jsme díky sociálním sítím šťastnější?

Honza Pražák a Filip Brož se sešli, aby znovu probrali sociální sítě. Jaký je život bez Facebooku a Instagramu? Potřebujeme vůbec sociální sítě a jak na nás působí? Jsme díky nim šťastnější?

15 Jun 2019

Rank #16

Podcast cover

iPure Podcast #47: Vánoční tipy na dárky

Vánoce se blíží a každý jistě řeší, co nadělit druhým pod stromeček. Co dát nadšenému Applistovi či geekovi probral Filip Brož s Danem Březinou. Mluvili však i o dalších tématech. Poslechněte si náš redakční podcast.

30 Nov 2019

Rank #17

Podcast cover

iPure Podcast #53: Jaká byla cesta snů 2020

Apple cesta snů 2020 byla soutěž, ve které získal vítěz možnost navštívit Apple a veletrh CES2020. Jaké to bylo? Honza Březina vyzpovídal přímo vítěze v Kalifornii.

16 Jan 2020

Rank #18

Podcast cover

iPure Podcast #63: O videu a audiu

V aktuální epizodě iPure podcastu se sešli Honza Březina a Filip Brož a rozebrali audiovizuální tvorbu. Dozvíte se jak začít natáčet videa, jak si zařídit co nejlepší zvuk a kde to nakonec vše postříhat.

17 Apr 2020

Rank #19

Podcast cover

iPure #24: Umírají Apple Story

Četli jste spekulace o tom, že Apple Story jsou na tom špatně a už nejsou tak sexy, jako dřív? Nabízíme vám náš pohled a hlavně osobní zkušenost.

15 May 2019

Rank #20