OwlTail

Cover image of BROCAST

BROCAST

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

#22 – Kamil Bartošek aka Kazma

Kazma nám v této epizodě udělil několik životních rad, hodně jsme se nasmáli a nakonec dali pořádnej deep talk. ⁣Sám Kazma nám pak přiznal, že tohle byl jeho nejvíc nejotevřenější rozhovor. Možná až moc… 😂 ⁣⁣⁣⁣ Jen namátkou témata, která jsme stihli probrat: ⁣⁣⁣⁣ ☑️ sociální sítě ☑️ začátky OMS a život v Kroměříži ☑️ … #22 – Kamil Bartošek aka Kazma Read More »

1hr 58mins

31 Aug 2019

Rank #1

Podcast cover

#31 – Tomáš Etzler

Drazí posluchači a diváci, nebudeme vás dlouze přesvědčovat, abyste si rozhovor pustili… Za nás je jednatřicátý díl rozhodně jednou z nejlepších epizod, kterou jsme dosud natočili. Naše pozvání totiž přijal jeden z nejlepších a nejrespektovanějších novinářů České republiky – Tomáš Etzler. A už po pár minutách je naprosto zřejmé, proč právě on patří mezi špičku … #31 – Tomáš Etzler Read More »

2hr 35mins

9 Dec 2019

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

#5 – Vilém Vlašic

Vilém Vlašic je pan továrník a peanut butter král z Luckyho Alvina. A taky tak trochu fitnessčubka. Ba ne, je to náš další kamarád, který přijal pozvání do našeho podcastu. VIléma jsme si pozvali, protože vyrábí a prodává oříšková másla, ve kterých nenajdete nic, co by do nich nepatřilo. S Vilémem jsme stihli probrat jeho … #5 – Vilém Vlašic Read More »

2hr 32mins

29 Nov 2018

Rank #3

Podcast cover

#9 – Petr Mára

Petra Máru většina z nás zná z jeho YouTube kanálu, kam pravidelně přidává recenze na Apple zařízení, nejrůznější aplikace a gadgety. Náš dejvický skorosoused je ale také certifikovaný školitel Applu, který v korporacích učí, jak využívat technologií k efektivnějšímu time managementu. V poslední době se Petr stal nejznámějším experimentátorem s carnivore diet v Čechách. S … #9 – Petr Mára Read More »

2hr 2mins

8 Jan 2019

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

#6 – Janina D. Černá

Janina byla našimi rodiči bezkonkurenčně nejžádanějším hostem a tak jsme rádi, že přijala pozvání a sešla jedno patro do našeho improvizovaného studia. Mohli jsme se tak necelé dvě hodiny bavit o jejím životě bez cukru. S Janinou jsme stihli probrat nejen její příběh a poruchy příjmu potravy, kterými trpěla, ale i jak si z blogovacího … #6 – Janina D. Černá Read More »

1hr 52mins

5 Dec 2018

Rank #5

Podcast cover

#26 – Ladislav Zibura

Drazí posluchači a diváci, držte se. Dalším hostem byl šampion AZ kvízu, cestovatel a spisovatel – Ladislav Zibura. A že Láďa měl skvělou náladu a povídavou, to vám dojde už po pár minutách… S Láďou jsme probrali jeho účast v AZ kvízu, nedávnou dovolenou na Slovensku, většinu jeho poutí a co se během nich naučil, … #26 – Ladislav Zibura Read More »

2hr 7mins

18 Oct 2019

Rank #6

Podcast cover

#28 – Eva Césarová

Lidi, tak psychedelic special je venku a byl opravdu hutnej. ⁣⁣ ⁣⁣ Je nám jasné, že většina posluchačů není na takový díl připravena, nebo možná vůbec zvědavá. A to je v pořádku. Tak jako psychedelika nejsou pro každého, tak ani tento díl nemá za cíl, aby ho slyšela celá republika. Psychedelika jsou totiž tabuizovaným tématem … #28 – Eva Césarová Read More »

2hr 6mins

15 Nov 2019

Rank #7

Podcast cover

#7 – Antonín Soukup

Dalším hostem Brocastu byl náš kamarád z Mostu – Antonín Soukup, oděvní designer a spoluzakladatel oděvní značky Laformela. Ta byla oceněna časopisem Vogue Italia a patří tak mezi vůbec nejzajímavější české fashion brandy. S Tondou jsme stihli probrat jak vznikají nové kolekce a čím bývají inspirované, jak si vybírají model(k)y, které je budou představovat a … #7 – Antonín Soukup Read More »

1hr 36mins

16 Dec 2018

Rank #8

Podcast cover

#21 – Rudolf Havlík

Dlouho jsme si lámali hlavu, jak představit našeho dalšího hosta. Nechtěli jsme totiž jen sepsat výčet jeho aktivit, tagnout ho na facebooku, rozhovor si odfajfkovat jako “splněno” a jít příští týden točit další. Ne, když jde o člověka, který prostřednictvím svých článků na blogu o cestování a podnikání v Asii významně ovlivnil Tomášův pohled na … #21 – Rudolf Havlík Read More »

1hr 51mins

12 Jul 2019

Rank #9

Podcast cover

#3 – Ondra Palička

Ondra Palička je náš další dlouholetej kamarád, kapitán korporátního průmyslu a jeden ze zakládajících členů našeho Winners Club gangu. Narozdíl od nás má ale opravdovou práci, handicap v golfu 19,7 a blíží se mu po několika letech opravdová dovolená. Ondra se taky angažuje ve start-upu Revolut a má tak solidní přehled o fintechu v Čechách … #3 – Ondra Palička Read More »

2hr 17mins

14 Nov 2018

Rank #10

Podcast cover

#17 – Tomáš Vaňourek

Tak v této epizodě se rozhodněte zasmějete! Do studia nám totiž přišel Tomáš Vaňourek – “spisovatel”, cestovatel a hlavně spoluautor projektu Zikmund 100. Společně s Lukášem Sochou se vydali ve stopách cestovatelů Zikmunda a Hanzelky a pokusili se zreprodukovat na sto fotografií, které dříve tito známí cestovatele zachytili před 60 roky. A jak už to … #17 – Tomáš Vaňourek Read More »

2hr 17mins

23 Apr 2019

Rank #11

Podcast cover

#36 – Jonáš Čumrik

Do dalšího Brocastu k nám zavítal bývalý youtuber Jonáš Čumrik aka pro mladší generaci posluchačů Johny Machette.⁣⁣ ⁣⁣ V této epizodě se bohužel dozvíte jen samé neužitečné informace jako například kdy má Jonáš svátek, proč je nedůstojné si míchat krupicovou kaši, že Jonáš byl v Guatemale, ale nic extra o ní neví, kdo je v … #36 – Jonáš Čumrik Read More »

2hr 57mins

30 Jan 2020

Rank #12

Podcast cover

#33 – Vilém Vlašic je zpět! Silvestrovská estráda

Nebudem vám lhát. Druhou polovinu rozhovoru si nikdo z nás pořádně nepamatujeme… A právě proto je vhodné tuto epizodu vydat jako silvestrovský speciál. Hodláme tak konkurovat Silvestru Jaromíra Soukupa, sedmadvacáté repríze oslavy Nového roku s Vladimírem Menšíkem nebo čemukoliv od Petra Novotnýho a Katky Brožový. 😂 Pozvání do podcastu opět přijal Vilém Vlašic – pan … #33 – Vilém Vlašic je zpět! Silvestrovská estráda Read More »

3hr 10mins

30 Dec 2019

Rank #13

Podcast cover

#30 – Jana Bilíková

Nebudeme chodit kolem horké kaše… tento rozhovor byl prostě o jídle a cestování. Takže spoiler alert: dostanete hlad a budete chtít někam odletět, takže si ho pusťte, až budete zrovna svačit v taxíku cestou na letiště. Naše pozvání přijala kreativní šéfkuchařka restaurací Ambiente – Jana Bilíková. Janča má za sebou celou řadu neuvěřitelných stáží v … #30 – Jana Bilíková Read More »

2hr 17mins

2 Dec 2019

Rank #14

Podcast cover

#32 – Lukáš Hejlík

Naše pozvání přijal bývalý prezident módní značky KM styl – Tomáš Meduna, aby nám pověděl, které barvy se budou příští rok nosit. Ba ne… Pokud pod vlivem čehokoliv nesledujete seriál Ošklivka Katka, tak Tomáše Medunu neznáte. Koho ale určitě budete znát je herec, který tuto postavu ztvárnil. Moderátor, influencer, kartograf a nově i podcaster – … #32 – Lukáš Hejlík Read More »

1hr 22mins

18 Dec 2019

Rank #15

Podcast cover

#23 – Honza Palička je zpět! 9/11 konspirační speciál

Připravte se na to, že tento díl Brocast vám změní životy. Jeho vyposlechnutí bude vlastně pomyslným pozřením červené pilulky, která vám otevře oči a pomůže k uvědomění, že všechno je vlastně jinak. Konspirační speciál s hostem Honzou Paličkou převrátí váš svět naruby. Připomínáme si 11. září největší teroristický útok nebo největší podvod? Přistál člověk na … #23 – Honza Palička je zpět! 9/11 konspirační speciál Read More »

2hr 1min

11 Sep 2019

Rank #16

Podcast cover

#14 – Hanka Valášková

Hanka Valášková je sběratelkou všemožných kurzů, vědomostí a certifikátů v oblasti výživy a pohybu, Janiny sister in crime v pořádání Cukrfree workshopů a online programu, ale hlavně, je to naše skvělá kamarádka. A protože se zajímáme o to, co jíme, ústřední téma tohoto rozhovoru bylo jasné. S Hančou jsme tedy probrali její studium molekulární biologie … #14 – Hanka Valášková Read More »

1hr 57mins

17 Mar 2019

Rank #17

Podcast cover

#4 – Petr Bartoš

Podcast s Petrem Bartošem je důvod, proč jsme vůbec začali natáčet rozhovory. Naše konverzace uběhla neuvěřitelně rychle a tak jsme moc rádi, že máme možnost si ji přehrávat znovu a znovu. Zhruba před rokem Petr odešel ze své korporátní práce, aby se naplno věnoval výrobě kosmetiky z bambuckého másla – Nutt.cz. Se svou partnerkou od … #4 – Petr Bartoš Read More »

2hr 22mins

18 Nov 2018

Rank #18

Podcast cover

#27 – Ondřej Kania

Další velmi zásadní a důležitý podcast je venku. V této epizodě se nám totiž povedlo umýt zadek několika politikům, přijít na kloub americkým náboženským fanatikům a vyřešit české školství. A parťákem pro rozhovor nám byl Ondřej Kania – majitel několika gymnázií, sotva-dostudovaný odborník na školství a ekonomický migrant (na Slovensko). Vězte, že debata byla výživnější … #27 – Ondřej Kania Read More »

2hr 23mins

31 Oct 2019

Rank #19

Podcast cover

#35 – Jacob Bína je zpět!

Drazí posluchači a diváci nenáročných pořadů, přinášíme vám další epizodu Brocastu. Naše pozvání opět přijal operní baron, fitness čubka, influencer v oblasti domácího kutilství a nadšený řidič vozidel, která spíš jezdí bokem – pan Jakub Bína. A protože Jacob přišel tradičně se skvělou náladou, bylo to poznat i na distingovanosti našeho rozhovoru. Probrali jsme práci … #35 – Jacob Bína je zpět! Read More »

2hr 2mins

21 Jan 2020

Rank #20