OwlTail

Cover image of U Kulatého stolu

U Kulatého stolu

Povídání U Kulatého stolu, ve kterém se vždy sejdou Martin Klesnil, Patrik Fiala a zajímavý host. Rozhovory jsou dlouhé, někdy zábavné, někdy vážné, ale vždy zajímavé! Snažíme se jít do hloubky a obsáhnout témata, o kterých host jinde nemluvil.

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

Martin Kožíšek: Na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal

Martin Kožíšek se jako expert na internetovou bezpečnost již několik let věnuje boji proti internetovým predátorů, kteří lákají z dětí erotický materiál a následně jej s ním vydírají. Má za sebou několik známých projektů v této oblasti: Seznam se bezpečně, Na hory, Martyisdead, Černota, V Síti a mnoho dalších. V podcastu U kulatého stolu se Martin rozpovídal například o historkách, kdy na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal nebo kdy byl v tramvaji plné lidí jednou paní označen za sexuálního predátora. Podpořte naší tvorbu na Patreonu: https://www.patreon.com/ukulatehostolu

1hr 34mins

8 Jan 2020

Rank #1

Podcast cover

Andrea Kerestešová Růžičková: V Africe jsem si sáhla na dno. Sebrali mi pas a mířili na mě samopaly.

Andrea Kerestešová Růžičková je slovenská modelka a herečka známá například ze seriálů Vyprávěj nebo Ordinace v růžové zahradě. V podcastu U kulatého stolu jsme s Andreou probrali cesty do Afriky, spolupráce na instagramu či její vztah k víře.

1hr 25mins

1 Apr 2020

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Michal Šopor: Strávil noc v americkém vězení, slavil narozeniny se Zendayou a trénuje s Natem Diazem

Michal Šopor je tvůrce videií, který dlouhodobě žije v Los Angeles a natáčí videa o tamním životě pro české diváky. V podcastu se Michal rozpovídal o tom, jak slavil narozeniny s hollywoodskou herečkou a zpěvačkou Zendayou a nebo také o tom, jak trénuje s UFC zápasníky Natem Diazem a Kronem Gracie. Život v USA Michalovi přinesl i několik nepříjemných zkušeností, a proto nám mohl v rozhovoru povyprávět třeba o tom, jak skončil na noc v americkém vězení.

1hr 55mins

1 Jan 2020

Rank #3

Podcast cover

Michal Horáček: Live sázky jsou extrémně nebezpečné.

Textař, podnikatel, antropolog, student a producent to je Michal Horáček, který minulý rok usiloval o post prezidenta republiky. V novém díle podcastu U kulatého stolu se rozpovídal o tom, jak prodal Fortunu, jaké chyby udělal při prezidentské kandidatuře, kvůli čemu málem zmeškal porod svého dítěte a do čeho by v dnešní době investoval.

1hr 31mins

20 Nov 2019

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Jiří Ovčáček: Na Instagramu je to Ovčáček v soft verzi a na Twitteru Ovčáček v hard verzi.

Dnešním hostem je tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Ten porovnal své vystupování na Instagramu a Twitteru a jako dátek nám přinesl oficiální podpisovou kartičku prezidenta České republiky.

1hr 3mins

28 May 2019

Rank #5

Podcast cover

Master Drex: Mám dva otroky. Klientelu tvoří převážně manažeři. 18+

Profesionální dominant, který má ve svém malém bytě zřízenou mučírnu a jeho klienti si nemohou stěžovat. BDSM komunita se v posledních letech začíná více otevírat světu a ten jí i díky publikacím 50 odstínů šedi začíná přijímat. 

1hr 14mins

13 Nov 2019

Rank #6

Podcast cover

Markus Krug: Prodělal jsem syndrom vyhoření. Nový díl One man show by měl vyjít do konce roku.

Hostem dnešního podcastu je režisér Kazmovy One Man Show Markus Krug. Režisér a kameraman nejúspěšnější show na českém internetu, který se v podcastu rozpovídal o tom, kdy můžeme čekat nový díl OMS, kdy prodělal syndrom vyhoření a co jej aktuálně nejvíce naplňuje.

1hr 8mins

11 Jun 2019

Rank #7

Podcast cover

Dominik Vršanský: Bylo to 50 na 50, jestli přežiju. Pořad Socky dělám z lásky, nikdy se jich nevzdám

Dnešním hostem je moderátor, bavič, redaktor a novinář Dominik Vršanský. Ten se rozpovídal o svém působení na Prima Cool a Idnes.cz. Autor satirického pořadu Socky se svěřil i s vážnou nemocí, kdy měl šanci 50 na 50, že přežije.

1hr 22mins

17 May 2019

Rank #8

Podcast cover

Matěj Dvořák: Leoše Mareše jsem do Ukaž káru přemlouval dva roky. Bral bych raději Lambo než Teslu.

Matěj Dvořák je bubeník, vodeotvůrce a moderátor pořadu Ukaž Káru. Matěj se v podcastu U kulatého stolu rozpovídal o tom, jací hosté mu odmítli účast a kdo je ještě jeho vysněný host.  Kromě toho také prozradil, jak dlouho přemlouval Leoše Mareše a jakých hostů na youtube kanálu Ukaž káru Official lituje.  

1hr 54mins

5 Feb 2020

Rank #9

Podcast cover

Vladimír Kadlec alias VladaVideos: Nemám zapotřebí psát do bulváru, aby o mně udělali článek

Vláďa Kadlec alias VladaVideos je youtuber, který má téměř 700 000 odběratelů na svém Youtube Kanále. Jeho parodie a reakce hýbou českou youtube scénou. Vláďa se v rozhovoru rozpovídal o svém psu Vodopádovi, bulváru, názoru na českou a slovenskou youtube scénu a také o své nové vášni ve standu up komedii.

1hr 9mins

20 Nov 2019

Rank #10

Podcast cover

Čestmír Strakatý: Babiš by musel jít do vězení nebo zabít svoji matku, aby to dnes lidi zajímalo.

Čestmír Strakatý je novinář a moderátor pořadu Prostor X. V podcastu U kulatého stolu se rozpovídal o tom, jaká byla jeho práce pro DVTV a ČT24, jaký má názor na Václava Klause mladšího a Petra Pavla, a kdo podle něj bude příštím prezidentem.

1hr 56mins

26 Feb 2020

Rank #11

Podcast cover

Jarda Konáš: Finále Game Of Thrones mě nezklamalo, ale bylo to uspěchaný.

Hostem aktuální epizody podcastu u kulatého stolu je hudební publicista, spisovatel a moderátor Jarda Konáš. Ten se rozpovídal o finále Game of Thrones, své nové knize, názoru na Eurovizi a také práci na svém pořadu Hudební masakry.

1hr 31mins

4 Jun 2019

Rank #12

Podcast cover

Jiří Kubík: Nemám důvod pochybovat o Kajínkově vině

Jiří Kubík je investigativní žurnalista a zároveň nově také šéfredaktor portálu Seznam Zprávy. Mezi jeho nejznámější kauzy patří Únos Babišova syna na Krym, homosexuální prostituti na Pražském hradě či nejnovější počin s názvem Ve stínu Slunečnice, který se zaobírá problémy v domově pro seniory.

1hr 17mins

4 Dec 2019

Rank #13

Podcast cover

Čeněk Stýblo: Na bitcoinu jsem přišel o milion dolarů. Viralbrothers měli od začátku úspěch.

Čeněk Stýblo, polovina Viralbrothers a spolutvůrce Viralbrothers show Kámen nůžky papír se rozpovídal o svých investicích do kryptoměny Bitcoin i o své bohaté kariéře tvůrce virálních videí.

1hr 36mins

25 Mar 2020

Rank #14

Podcast cover

Honza Mikulka: V Honest Guide jsem před kamerou být nechtěl.

Honza Mikulka své první video natočil před 14 lety ještě před érou Youtube. Jeho videotvorba mu přinesla spousty ocenění, spolupráce se světovými značkami a také ho 2x dostala na olympiádu. Mezi jeho projekty patří Česká bomba, Peklo na talíři a také Honest Guide. Kromě těchto pořadů dělal reklamní kampaň pro Pepsi. První kameru si pořídil již v mládí a do teď jej láska k tvoření videí neopustila.

1hr 20mins

7 Nov 2019

Rank #15

Podcast cover

Ladislav Zibura: Přednášel jsem ve vězení, psychiatrické léčebně i pro slepce

Známý cestovatel Ladislav Zibura, který o svých výletech nejen rád píše, ale také přednáší. "Standupy", jak své přednášky nazývá, obohacují nejen posluchače, ale také jeho. Přednášel již ve vězení, psychyiatrické léčebně i pro slepé. Nyní mu vychází nová kniha s názvem Prázdniny v Evropě.

1hr 20mins

21 Oct 2019

Rank #16

Podcast cover

Karantenní podcast v rouškách: Co bude dál?

V dnešní karantenním speciálu jsme se tentokrát sešli jen my dva bez hosta. V tomto díle probereme aktuální situaci kolem pandemie a jak bude pokračovat vydávání podcastů U kulatého stolu.

21mins

5 Apr 2020

Rank #17

Podcast cover

Kristína Nemčková: Bála jsem se, že MasterChef bude jako Vyvolení. Porotci jsou drsní, ale féroví.

Kristína Nemčková se v podcastu U kulatého stolu rozpovídala o svém vítězství v kulinářské soutěži MasterChef Česko. Probrali jsme i její novou kuchařku Upgrade i to na jakou školu se chystá a kdy se dočkáme její vlastní restaurace.  #kristinanemckova #madebykristina #podcast #upgrade

1hr 19mins

12 Feb 2020

Rank #18

Podcast cover

Pavel Maurer: Jedl jsem v nejlepší restauraci na světě. Na rezervaci čekáte 7 měsíců.

Pavel Maurer je jeden z nejvýznamějších českých gastronomů a autor prestižního průvodce po restauracích Mauerův výběr. Kromě toho je také pořadatelem Grand restaurant festival, který letos odstartoval 15. ledna. S panem Maurerem jsme se bavili o tom jaké jsou největší chyby v restauracích, jaké dávají Češi dýško i o tom, proč si nemůže otevřít vlastní restauraci.

1hr 23mins

22 Jan 2020

Rank #19

Podcast cover

Zdeněk Hřib: Je Praha připravena na koronavirus?

Hostem podcastu U kulatého stolu byl Zdeněk Hřib, primátor hlavního města Prahy. Ten v rozhovoru promluvil o aktualní situaci a přípravě kolem koronaviru Covid-19, názoru na Janka Rubeše a nebo také o tom, proč mají Češi ve své mentalitě, že se snaží oje*at různé předpisy.

1hr 45mins

4 Mar 2020

Rank #20