OwlTail

Cover image of סיפורים לילדים בעברית

סיפורים לילדים בעברית

פודקאסט אגדות וסיפורים לילדים בעברית בחרוזים. האוסף כולל את אגדות האחים גרים, האנס כריסטיאן אנדרסן, ועוד רבים ומגוונים. אם חיפשתם סיפור לילה טוב או סיפורים לילדים לשמיעה, הרשו לי לקחת אתכם לעולם שלי!תסכיתים לילדים מהארכיון ומהתנור! ברשימה הקרובה אציג כמה הסכתי ילדים מפתיעים להאזנה ישירה!במגוון של סיפורים מוקלטים לילדים הגיבורות הופכות לנשים חזקות, הצרכים המיחדים לא נותרים שקופים, השוויון הופך לערך רב יותר מאשר אושר ועושר; ועד עצם היום הזה תוכלו למצוא חיבורים מפתיעים בין מזרח ומערב. הכל באיכות של ספרים קוליים מהשורה הראשונה ובסגנון תסכיתי הילדים של פעם המותאמים לילדים של המאה ה-21. רשת הפודקאסטים של שימו לב בהגשת מור דיעי חנני.https://plinkhq.com/i/1576373989/e/?to=pageקצת על עצמיאני מור דיעי חנני, כותב ומגיש את הפודקאסט סיפורים לילדים. בחיים הרגילים אני עיתונאי ומרצה בנושא תרבות וספרות. כמו כן, הצטרפתי לרשת הפודקאסטים של כאן עוד בתחילתה והגשתי פודקאסט בנושא ספרות ילדים ומבוגרים בחינוכית.עוד בטרם התגלה שגם לי יש ראש מלא בסיפורים, עבדתי גם בתור תסריטאי אצל יובל מלחי המסגרת הפודקאסט היסטוריה לילדים, המציג סיפורים חינוכיים לילדים בנושא היסטוריה. את הפרק אודות שרה אהרונסון הצגנו בסנימטק תל אביב מול קהל של 900 ילדים. כבר אז ובזכותו של יובל מלחי, התאהבתי ברעיון של פודקאסט סיפורים לילדים וחשבתי על אותו הכיוון רק באגדות ובחרוזים!.

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast data isn't working.

This means that the episode rankings aren't working properly. Please revisit us at a later time to get the best episodes of this podcast!

Podcast cover

ארץ שומקום

בארץ שומקום יש בעיה. כלומר אין בעיה, הכל מתנהל על מי מנוחות ולא קורה כלום.וונדי וטינקרבל שזחלו לאותו אי מסתורי מתוך הארון- מנסות למצוא את מקומן בשבט אדומי השיער (הג'ינג'יאנים) , עם בנות הים ועם שבט הפיות. בכל פעם הן בטוחות שהרפתקאה ממשמשת ובאה אבל מתאכזבות.במהלך הטיול באי השתיים עתידות לעבור ניסוי מחשבתי יוצא דופן שגרום לשתיים להעריך מחדש את החברות שלהן, ולהגיע למסקנה מרחיקת לכת על אודות שומקום.

10mins

10 Jul 2022

Rank #1

Podcast cover

טינקרבן - הילד שהפך לטינקרבל

הפיה טינקרבל הייתה בעברה ילד קטן שחי בפרבר אנגלי.יום אחד טינקרבן וונדי מוצאות את השער לארץ שומקום ועורכות סיור באי המסתורי. אבל משהו איום ונורא עלול להשיב אותן , הביתהמה יעשו טינקרבן וונדי? האם יספיקו לעבור בזמן אל ארץ שומקום לפני שהשער ייסגר? מה יגרום לטינקרבן לנטוש הכל ולברוח ?לעולם בו ילדות לא גדלות? וכיצד יוחלף השם טינקרבל ל-טינקרבל. הצטרפו לחלקו הראשון של הסיפור על ארץ שומקום וגלו כיצד נראה האי הדמיוני לפני שהגיע אליו פיטר פן!הסיפורים שיעלו בהמשך-ארץ שומקוםקפטן הוקפיטר פןוונדי

13mins

3 Jul 2022

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

ד"ר דוליטל רופאה של חיות

לְדוֹקְטוֹר אלייזה דּוּלִיטְל יֵשׁ בְּעָיָה, אֲנָשִׁים חוֹשְׁשִׁים לָבוֹא לְבַקֵּר בַּמִּרְפָּאָה שֶׁלָּהּ מִכֵּיוָן שֶׁבְּכָל פּינָּה רוֹבצוֹת חַיּוֹת מַּחְמָד!יוֹם אֶחָד מַגִּיעַ לְבַקֵּר אֶת אלייזה לָקוֹחַ אֲשֶׁר עוֹבֵד בַּתּוֹר סוֹכֵן תַּיָּרוּת בָּאִי זַנְזִיבָּר בְּאַפְרִיקָה. הַסּוֹכֵן מִתְרַשֵּׁם מִפּוֹלִינֶזְיָה הֲתוּכִּית, קִי צִ'י הַקּוֹף, ז'יפ הַכְּלַבְלַב וְרַב גַּב הֶחֱזִיר. אֶלְיֵזָה דּוּלִיטְל מְקַבֶּלֶת עֵצָה שֶׁתְּשַׁנֶּה אֶת חַיֶּיהָ- לַהֲפֹךְ לִהְיוֹת וֵטֵרִינָרִית!לקריאת הסיפור המלא- ד"ר דוליטל רופאה של חיות באתר עבריתאלייזה דוליטל הייתה רופאה במערב העיר לונדון,אך למרות שהייתה אייקון, חייה לא היו בון טון.למרות המקצוע המכובד ומעמדה הרם"משהו בחייה בכל זאת צרם.היא ניסתה לפרסם את עצמה בכל הכוח"אבל בכל זאת לא הגיע אף לקוח!

10mins

30 Jun 2022

Rank #3

Podcast cover

היידי בת ההרים

סיפורה של היידי בת ההרים, על פי ספרה של יוהנה ספירי מוגש בגרסת אודיו של שמונה מימדים עם אפקטים קוליים, חריזה, וטוויסט אחד בלתי נשכח! בשוויצריה המושלגת לפני הרבה שנים,חייתה ילדה שהיו לה רעיונות מגוונים. שמה היה היידי בת ההרים והיא גרה בבית של סבהאשר היה ממוקם בקצה של חווה.החבר הכי טוב של היידי בת ההרים, גר במרחק חצי קילומטר,הם עשו תעלולים, והשם שלו היה פטר. הוא התגורר, בצריף עם תרנגול ופרה,ועל שלושתם השגיחה סבתו כבדת הראיה.

12mins

19 Jun 2022

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

באבא ארך הרגליים | סיפור על בן פוגש בן 🏳️‍🌈

בן ג'רושי אמור להיות מאושר. הוא קיבל מלגה לבית ספר יוקרתי לאומנויות, לאחר שנים בהן חי בפנימייה. כעת המורות מעריכות את כישרון הציור שלו והטוב מכל - בן ג'רושי זוכה באהבה ראשונה עם נער הייטקיסט.

13mins

9 Jun 2022

Rank #5

Podcast cover

כלב ושמו לאסי חוזר הביתה

לאסי הוא כלב מסוג קולי אשר נקרא על שם הכלבה המפורסמת בעולם. הפודקאסט סיפורים לילדים בעברית מציג לראשונה אגדה כלבית בהיפוך מגדרי!אבל הכלב לאסי לא מאד שמח כאשר מזכירים לו את אותה כלבת הלאסי המפורסמת, הוא מחליט לברוח ויוצא למסע לגילוי עצמי עד הקוטב הצפוני וחזרה, כדי לשוב, סוף כל סוף, הביתה.  לקריאת הסיפורים הנבחרים באתר עברית- עקבו אחרי סיפורים לילדים בעברית בטיקטוקסיפורים לילדים בעברית באתר שימו לב

10mins

4 Jun 2022

Rank #6

Podcast cover

עשרה פושטקים קטנים- סיפור בלשי

המורה מרגלית ברגרברג נקראה להחליף את את המורה לספרות, ומקריאה לילדים שיר מסתורי אשר עלול לגרום לאירוע יוצא דופן בכיתה.

12mins

26 May 2022

Rank #7

Podcast cover

הזאב שאהב ללבוש שמלות (וכיפה אדומה)

כיפה אדומה מאת האחים גרים, או כיפה אדומה הצגה לילדים. שימולב, פודקאסט לילדים המגיש סיפורים מוקלטים לילדים של המאה ה-21 מגיש את  האגדה המוכרת שהפכה לשלאגר ברשת כאן 11 ואצלדליה אורן . אז בקשו מהיוטיוב- ספר לי סיפור, כיפה אדומה,ותגלו מה מסתתר מתחת לתחפושת של הסבתא שהיא בכלל וואנזי! לפרקים נוספים של סיפורים לילדים לשמיעה  https://www.mor-day.com/category/simulev/kids/

7mins

26 May 2022

Rank #8

Podcast cover

הנסיכה והצפרדע - סיפור פמינסטי

הנסיכה והצפרדע סיפור  לילדיםהגיע הזמן לשלוחהיום נספר סיפור משונה, מעט מוזר ודי מתעתע היום כולנו נגלה, אודות אותו נסיך שהפך לצפרדע. הסיפור שלנו מתחיל, כמו תמיד בממלכה רחוקה, הנסיכה שלנו לוסי הייתה קשורה לטלפון בלי הפסקה.הנסיכה והצפרדע- אגדה פמיניסטית- באתר עבריתהנסיכה והצפרדע או נסיך צפרדע- סיפור לילדים בחרוזים.

8mins

21 May 2022

Rank #9

Podcast cover

מסעותייך החדשים, הברון מינכהאוזן | סיפור בגוף שני

סיפורו החדש של הברון מינהאוזן מסופר בגוף שני ומתאר את מסעותיו של הבדאי והגוזמאי המשוכנע כי הוא המציא את האינטרנט ואסף בלוטוס לבקבוקים.בסיפור נגלה מי אותו ברון מסתורי ואף יותר מכך: מי מספר הסיפור ומדוע הוא פונה לברון מינגכהאזון בלשון 'אתה'.האגדה בת מאות השנים על הברון מינכהאוזן מוגשת בחרוזים ועיבוד חדשני!

8mins

12 May 2022

Rank #10