OwlTail

Cover image of MY DVĚ

MY DVĚ

Vítáme vás u našeho podcastu My dvě. Jsme nejlepší kamarádky Ditta a Domča, a i když se sice neznáme od plenek, tak po chvilce kamarádění nám to tak rozhodně přišlo. Navzájem jsme se toho hodně za ty roky naučily. Někdy jsme víc ségry než kámošky, a tak nám není nepříjemné se otevřeně bavit o všem, co život přináší. Bez studu a předsudků se pobavíme o kontroverznějších tématech, na které jste se třeba báli zeptat. My dvě se ale ptáme za vás. Mimo to ve starších dílech najdete i odpočinkovější témata a naše odlehčené rady do života. Chceme tu pro vás vytvořit safe place, kde se budete cítit dobře. Stejně dobře, jak kdybyste s námi šli na kafe. Místo, kde budete mít hromady otázek na hosty stejně jako my. Místo, kde se boří tabu. Tak sluchátka na uši a jdeme na to!

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

a typy cestujících, které potkáte na letišti

Obě toho máme už nalétáno dost a při společné zpáteční cestě z Paříže nás hned několik cestujících přivedlo k nápadu, že o tomhle přesně bude další díl našeho podcastu. Představuji vám tedy díl o tom, jaké extrémní typy cestujících potkáte na letištích. Nemusíte se bát, každá jsme se vzhlídla hned v několika z bodů, na které upozorňujeme, hlavně teda Domča, ta na security check přijde celá ověšená taškama, naušnicema i náramkama, tekutiny zásadně nemá v pytlíčku a elektroniku má poházenou všude po příručním zavadle, takže zdržuje a pak jen působí problémy.. A Ditta.. No.. To si už poslechněte už sami.. Tak ahoj a užijte si další díl, Domča s Dittou

29mins

27 Nov 2018

Rank #1

Podcast cover

a jak se nepo***t z Vánoc.

Jedna z nás je vánoční Grinch a druhá Vánoce naprosto miluje. Předánoční stres ale z tohoto svátku udělal naprosté šílenství, spíš svátky nepohody a často máme chuť si vlasy vytrhat ještě dřív než na Štědrý den dojde. Ať už je to tak nebo tak, tak vám tu přinášíme pár bodů, jak se z toho všeho nepos*at.

18mins

11 Dec 2018

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

a jak vydržet s předsevzetím.

Máme tu 9.1. to znamená, že pásy ve fitku se už opět uvolnily, zpátky zařazujeme do jídelníčku lepek, cukr, alkohol a z jednoho kafe denně jsou zpátky tři klasický velký hrnky. Jestli takhle nějak dopadají i vaše předsevzetí, tak si poslechněte náš nový díl podcastu o tom, jaký na ně máme názor a jak si je (ne)udržet.

22mins

9 Jan 2019

Rank #3

Podcast cover

a (ne)sebeláska.

Po delší odmlce jsme zpět. Moc se za to omlouváme, ale na dnešní téma byl potřeba čas a hlavně nálada. Tímto dílem vás dnes bude provádět hlavně Ditta, která Domče v tomhle hodně otevřela oči. Doufám, že vám bude stejně inspirativní jako byla před pár lety mně. O sebelásce se v poslední době mluví hodně a všude, ale je to tak důležité téma, že nevadí, když si o něm poslechnete i u nás. Povíme si, kdy se sebeláska projevila u nás, co bylo zlomovým bodem a pár lehkých i těžkých tipů, jak s nesebeláskou zatočit. 

37mins

19 May 2019

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

a rozchody.

Neni to nikdy nic lehkýho. Někomu z nás tím něco hezkého začíná, někomu zas končí. Tak nějak to k životu patří a je jen na nás, jak se k tomu postavíme. Jak říká Domča, každý vztah nám má něco dát a i v dobrém slova smyslu i něco vzít, abychom si pak těch dalších vztahů vážili a užívali si je ještě o kousek víc, souhlasíte?Podcast o rozchodech z pohledu dvou holek. Jedné, která dala a dostala kopačky hned několikrát a druhé, která nezažila ještě ani jedny, je tu. A co vy a rozchody? Mlátíte dveřma anebo tiše sedíte na gauči a čekáte, až se ''to'' stane?

32mins

27 Mar 2019

Rank #5