OwlTail

Cover image of Senin Biyolojin

Senin Biyolojin

Senin Biyolojin projemiz ile TYT ve AYT sınavlarına hazırlanmak için sesli podcast biyoloji dersleri ile sizlerleyiz. Okulda , evde , otobüste kısacası her yerde biyoloji dinlemenin keyfini yaşayın.

Popular episodes

All episodes

Podcast cover

Günde Kaç Saat Uyumalıyım ?

Ben , Kendim , Şahsen serisinin bu haftaki bölümünde "Günde Kaç Saat Uyumalıyım ? " sorusuna gerçek hayattan örnekler vererek cevap bulmaya çalıştık.

14mins

31 Jan 2022

Podcast cover

Kazanan Mı , Kaybeden Mi Olmak İstersin ?!

Ben , Kendim , Şahsen serisinin bu haftaki bölümünde "Kaybeden mi , yoksa kazanan mı olmak istersin ?" sorusuna gerçek hayattan örnekler vererek cevap bulmaya çalıştık.

26mins

24 Jan 2022

Similar Podcasts

Podcast cover

Yetişir Mi Hocam ?!

Ben , Kendim , Şahsen serisinin bu haftaki bölümünde "Yetişir mi hocam?" sorusuna öğrenilmiş çaresizlik kavramını anlatarak cevap bulmaya çalıştık.

15mins

24 Jan 2022

Podcast cover

Motivasyon Pompalaması ; İnsanlara Hayal Satarak Kitle Elde Edin

Bazen benden , bazen ise kendinden bir şeyler bulabileceğin hayatın ta kendisi olan program serisidir. Ben , Kendim , Şahsen başlıyor! İlk bölümümüzde motivasyon terimi üzerine konuştuk. 

23mins

24 Jan 2022

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Gece Kahvesi : Biraz TYT Biyoloji , Biraz Muhabbet

Uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba , podcast serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu bölümde yeni serimiz olan Gece Kahvesi'nin ilk bölümünü yaptık. Hem biraz muhabbet ettik hem de TYT Biyoloji'de önemli olan konulardan bahsettik. Senin Biyolojin projemizin youtube kanalına https://youtube.com/seninbiyolojin adresinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler dilerim. 

33mins

7 May 2021

Podcast cover

24.Biyolojik Saat : Canlılar ve Çevre

ÖSYM'nin zaman zaman sorduğu konulardan birisi olan Canlılar ve Çevre'de bilmeniz gereken terimler farklı konularda da oldukça işinize yarayacaktır. Tüm dökümanlarımıza ve telegram grubumuza https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

11mins

25 Dec 2020

Podcast cover

23.Biyolojik Saat : Bitki Biyolojisi

23.bölümümüzde bitki biyolojisi konumuz üzerine konuştuk. AYT'de ÖSYM'nin mutlaka sorabileceği yerler arasında yer almaktadır. Bu sebeple mutlaka can kulağıyla dinleyelim. Tüm dökümanlarımıza ve telegram grubumuza https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

32mins

29 Nov 2020

Podcast cover

22.Biyolojik Saat : Fotosentez - Kemosentez

22.bölümümüzde fotosentez ve kemosentez konumuz üzerine konuştuk. AYT'de ÖSYM'nin çok sevdiği yerler arasındadır. Bu sebeple mutlaka can kulağıyla dinleyelim.  Tüm dökümanlarımıza ve telegram grubumuza https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

16mins

15 Nov 2020

Podcast cover

21.Biyolojik Saat : Hücresel Solunum

21.bölümümüz ile tekrar birlikteyiz bu haftaki podcastimizde hücresel solunumu detaylı olarak konuştuk. ÖSYM AYT kısmında mutlaka hücresel solunumdan soru göndermektedir. Bu yüzden iyi bilmeniz gereklidir. Tüm dökümanlarımıza ve telegram grubumuza https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

22mins

26 Oct 2020

Podcast cover

20.Biyolojik Saat : Genden Proteine

20.bölümümüzde 2019 AYT'de 2 soru sorulan Genden Proteine ünitesini anlattık. Sizden önemle rica ediyorum podcastleri dinlemeden önce mutlaka benden konu anlatımını ve soru çözümünü dinleyiniz. Aksi taktirde podcastten istediğimiz verimi alamayız. Tüm dökümanlarımıza ve telegram grubumuza https://seninbiyolojin.net sitemizden ulaşabilirsiniz.

22mins

9 Mar 2020

Loading