OwlTail

Cover image of Jutusaade

Jutusaade

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast data isn't working.

This means that the episode rankings aren't working properly. Please revisit us at a later time to get the best episodes of this podcast!

Podcast cover

Jutusaade. Arvo Kukumägi

Sel nädalal lahkus meie hulgast andekas näitleja Arvo Kukumägi. Kordame 2008. aasta oktoobris salvestatud "Jutusaadet", kus Arvo Kukumäge küsitleb Margit Kilumets. Kuulake 19. mail kell 16.10.

49mins

19 May 2017

Rank #1

Podcast cover

Jutusaade. Mare Taimre ja Märt Treier

Pühapäeva hommikul vaatame "Jutusaates" eluaegse teleinimese, omaaegse armastatud telediktori ja uudistelugeja Mare Taimre hinge. Küsitleb Märt Treier. Kuula 29. mail kell 10.10.

29 May 2016

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Jutusaade. Ave Kumpas ja Sten Teppan

Saade on eetris 22. mail kell 10.10.

22 May 2016

Rank #3

Podcast cover

Jutusaade. Siiri Sisask ja Sten Teppan

Naerata ometi, Mis maa see on, Evita – Siiri Sisaskit mäletatakse just nende märksõnade kaudu, usub ta ise. Laulja, kunstnik ja heategija, kes esitleb neil päevil oma uut loomingut nii helis, sõnas kui pildis, räägib mälestuspiltidest oma elus meile "Jutusaates". Kuula pühapäeval, 15. mail kell 10.10, vestlust juhib Sten Teppan.

15 May 2016

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Jutusaade. Riina Orav Sepp ja Sten Teppan

Emadepäeval on "Jutusaate" külaline USA-s elav Riina Orav Sepp. Dirigendi haridusega Riina energia on viimastel aastatel kulunud San Francisco piirkonna eesti lastes laulutuhina õhutamisele. Eestlusest kaugel ameerikas, samuti Riina rõõmudest ja muredest oma lapse emana, tuleb juttu pühapäeval kell 10:10. Küsib Sten Teppan.

8 May 2016

Rank #5

Podcast cover

Jutusaade. Helen Eelrand ja Ene Veiksaar

7 aasta eest pakkis ajakirjanik ja kirjanik Helen Eelrand oma mehe, kaks last ja kogu maise vara autosse ning põrutas Hispaaniasse. Selleks, et jääda. Järgnes erakordselt loominguline periood, mil valmisid mitmed romaanid ja teises kultuuriruumis enese proovilepanek õpetas tundma iseennast. Mis olid peamised mõjutajad, eredad hetked ja katsumused, sellest kaks Hispaanias elanud "mugavus-lodevus-, kliimapagulast" ka vestlevad. Saates kõlab kaunis hispaania muusika. "Jutusaadet" juhib Ene Veiksaar. Kuulake 1.mail kell 10.10.

1 May 2016

Rank #6

Podcast cover

Jutusaade. Benno Margus ja Märt Treier

Ta tunneb ühtviisi hästi nii oma nimekaid lavapartnereid-primadonnasid kui ka haiglaravi vajavate patsientide seedeelu, ta on pianist ja arst ühekorraga. Kuidas need poolused kokku klapivad? Sel pühapäeval on "Jutusaatel" külas doktor Benno Margus. Kuula 24. aprillil kell 10.10. Küsib Märt Treier.

24 Apr 2016

Rank #7

Podcast cover

Jutusaade. Sven Grünberg ja Sten Teppan

Seekordses "Jutusaates" tutvustab oma elufilosoofiat helilooja ja budistlik mõtleja Sven Grünberg. Mis rolli mängis tema kujunemisel perekond ja kodune kasvatus? Mis muutis tema suhtumise klaveriõpingutesse tõsiseltvõetavaks? Ja miks ajas süntesaatori kasutuselevõtmine akadeemilise muusikarahva marru? Muu hulgas nendel teemadel räägivad Sven Grünberg ja Sten Teppan pühapäeval, 17. aprillil kell 10:10.

17 Apr 2016

Rank #8

Podcast cover

Jutusaade. Janek Laev ja Sten Teppan

Külas on Janek Laev, kelle vedamisel tehtud muutused tõid Eesti Häirekeskusele äsja kõrgeima auhinna, mida on võimalik saada Euroopas kiire abi valdkonnas. Räägime elust ja tööst; nii neist, kes valivad numbri 112 kui ka neist, kes kõnedele vastavad. Kuula "Jutusaadet" Häirekeskuse peadirektori Janek Laevaga (foto Urmas Luik) pühapäeval, 10. aprillil kell 10:10. Küsib Sten Teppan.

10 Apr 2016

Rank #9

Podcast cover

Jutusaade. Mari Kalkun ja Sten Teppan

Eesti pärimusmuusika üks visiitkaarte on Mari Kalkun, kelle haare ulatub Lõuna-Eestist Põhja-Soomeni. Kuidas on käidud rada kujunenud just selliseks, kes on kaasteelised ja millised 30 eluaastaga kogutud õppetunnid, räägib Mari Jutusaates pühapäeval, 3. aprillil kell 10.10. Mariga vestleb Sten Teppan.Saates kõlavad:1. Mari Kalkun, Tuulikki Bartosik ja Ramo Teder - Tsirr-virr, lõokõnõ2. Mari Kalkun - Hommikuvalge3. Mari Kalkun, Tuulikki Bartosik ja Ramo Teder - Rätsep RasinaltFoto: Rait Pihlap

3 Apr 2016

Rank #10