OwlTail

Cover image of Kava ir Vinilas

Kava ir Vinilas

Intelektualus poilsis melomanams ir gurmanams.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast is a series podcast

This means episodes are recommended to be heard in order from the very start. Here's the 10 best episodes of the series anyway though!

Podcast cover

KAVA IR VINILAS PODCAST - Robertas Muravskij (Backstage Roasters)

Šį kartą mes bendraujame su Robertu Muravskij: žmogumi - kavos biblioteka, vienu iš Backstage Roasters įkūrėju ir skrudintoju. Robertas papasakos mums apie Backstage Café pradžią, kaip jiems pavyko sutrumpinti tiekimo grandinę ir kavą pirkti direct trade būdu - tiesiai iš jos augintojų. Sėkmės ir nesėkmės istorijos, nauji kavos pasaulio trendai, įspūdžiai iš Tailando ir apie tai, ko nemato paprastas pirkėjas atėjęs kasdieninio puodelio kavos.Daugiau: http://cafe.baliwood.lt

43mins

20 Apr 2021

Rank #1

Podcast cover

KAVA IR VINILAS OST - Tomas Boo (Boogaloo)

Maestro Tomas Boo. Legendinės renginių serijos Boogaloo sumanytojas ir epinis didžėjus. Pradėjęs savo pasirodymų seriją dar ‘93-iais metais, įdėdamas į krepšį SEL muzikiniame klipe “kašio fanatas”. Dabar organizuoja parą trunkančius online vakarėlius ir toliau sėkmingai renka taškus ir širdeles ❤ Boo dalinasi atostogų meile iš vinilų dedikuota visiems Balio salos gerbėjams. 

1hr 6mins

23 Apr 2021

Rank #2

Podcast cover

KAVA IR VINILAS PODCAST - Šarūnė Paskočimaitė (King Coffee Service X Rocket Bean)

Kavos profesionalė Šarūne Paskočimaite. Ji papasakosi apie savo išskirtinį kelią kavos pasaulyje bei didžiausią Baltijos šalių coffee specialty tandemą - Rocket Bean Roastery x King Coffee Service.Apie viską nuo pupelės iki inovatyviausios kavos technikos. Iš Šarūnės ištrauksime kaip kavoje atrasti slypinčius skonius bei poskonius ir best kept secrets, kurių negalite praleisti jei planuojate keliauti į Lenkiją ar Budapeštą.

39mins

4 Jun 2021

Rank #3

Podcast cover

KAVA IR VINILAS OST - Five Rituals (live)

DVIEJŲ MUZIKOS KŪRĖJŲ TANDEMAS SUJUNGIANTIS MUZIKĄ, ŠOKĮ IR VIZUALIZACIJAS Į VIENĄ VIENĮ Gana naujas projektas muzikos scenoje, bet ne naujokai muzikos kūryboje. Jau pastebėti užsienio spaudoje, Five Rituals ir jų grupės branduolys – Deividas Jaroška ir Andrius Grinevskis – skonių ir garsų fanatams paruošė išskirintį pasirodymą. Daugiau info: https://cafe.baliwood.lt/2021/03/kava-ir-vinilas-five-rituals/

1hr

21 Jun 2021

Rank #4

Most Popular Podcasts