OwlTail

Cover image of  Včeliště.cz Podcast

Včeliště.cz Podcast

Specialisté na obsahový a inbound marketing

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast data isn't working.

This means that the episode rankings aren't working properly. Please revisit us at a later time to get the best episodes of this podcast!

Podcast cover

Kafe a marketing s Tadeášem Kulou – Včeliště podcast 58

Hostem říjnového Kafe a marketingu byl Tadeáš Kula, jeden z nejmladších českých podnikatelů a zakladatel úspěšného projektu Reknihy.cz. Tadeáš nám mimo jiné prozradil, jak se v Reknihách podařilo propojit lásku ke čtení s ožehavým tématem ekologie a co stojí za celkovým úspěchem startupu.  Jaká konkrétní témata jsme společně rozebírali?  Jak Reknihy vznikly, o čem projekt je a jak funguje?  Jaká je cílová skupina a kde ji Reknihy oslovují? Do čeho se na sociálních sítích vyplatí investovat čas a peníze?  Osvědčil se influencer marketing? Jak v Reknihách měří marketingové výsledky a návratnost investic? Vyplatí se spolupracovat s PR agenturou?  Co se ve startupu změnilo s příchodem investorů?  Pokud se o Reknihách a jejich marketingu chcete dozvědět víc, pusťte si záznam celého povídání, během kterého Tadeáš odpovídal také na dotazy diváků.  Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Tadeasem-Kulou-vceliste-podcast-58.mp3 Podcast si můžete stáhnout zde. Minulé díly podcastů si prohlédněte zde. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Reknihy.cz Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. Videocast Nestačí vám hosta jen slyšet, ale chcete ho i vidět? Podívejte se na záznam streamu. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Zhlédnout Kafe a marketing The post Kafe a marketing s Tadeášem Kulou – Včeliště podcast 58 appeared first on Včeliště.

1hr 10mins

9 Nov 2021

Rank #1

Podcast cover

Kafe a marketing s Ruslanem Skopalem – Včeliště podcast 57

Hostem zářijového Kafe a marketingu byl Ruslan Skopal, se kterým jsme nahlédli do skvěle fungujícího obchodu Trenýrkárna.cz. Ten nedávno rozšířil svůj sortiment i o spodní prádlo pro ženy a děti. A jakých konkrétních témat jsme se dotkli? Jak vlastně vznikla Trenýrkárna a kam se posunula od svého vzniku?  Je výhodnější dělat marketing externě, nebo in-house?  Jak se ze značky Styx stala privátní značka? Vyplatí se rádiová reklama? Chybět nebude ani ukázka!  Pro financování marketingových aktivit využívají dvě kategorie – Branding a Performance, jak náklady reálně rozdělují? Proč jako jeden z komunikačních kanálů zavrhli YouTube? Co expanze do zahraničí? Nebude české jméno firmy problém? Pokud vás zajímají podrobnosti, udělejte si čas a pusťte si záznam. Ruslan v závěru odpovídal také na dotazy diváků, třeba na to, co nejvíce zaměstnává jejich zákaznickou podporu. Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Ruslanem-Skopalem-vceliste-podcast-57.mp3 Podcast si můžete stáhnout zde. Minulé díly podcastů si prohlédněte zde. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Trenýrkárna  Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. Videocast Nestačí vám hosta jen slyšet, ale chcete ho i vidět? Podívejte se na záznam streamu. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Zhlédnout Kafe a marketing The post Kafe a marketing s Ruslanem Skopalem – Včeliště podcast 57 appeared first on Včeliště.

1hr 31mins

22 Oct 2021

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Kafe a marketing s Jaroslavem Kauckým – Včeliště podcast 56

Hostem červnového Kafe a marketingu byl Jaroslav Kaucký, se kterým jsme nahlédli pod pokličku fashion marketingu. Jaroslav řídí marketing jedné z největších e-commerce fashion skupin v České republice, do které patří módní portály UrbanStore a Bibloo. V e-commerce a online marketingu se Jaroslav pohybuje už více než deset let. Na úvod odhalil žhavou novinku, kterou je akvizice obou portálů společností Natland, pod kterou spadá mimo jiné i portál Zoot. A jakých konkrétních témat jsme se dotkli? Jaký je rozdíl mezi oběma portály a na jaké zákazníky cílí? Proč je Bibloo velmi oblíbený i na zahraničních trzích, zatímco UrbanStore oslovuje zákazníky ve velkých českých městech? Do jaké míry jsou prodeje na obou portálech závislé na výkonností reklamě? Jakým způsobem probíhá plánování na top-line úrovni a jak se následně rozpadá do intenzivních a extenzivních strategií? Proč Jaroslavovi a jeho týmu nestačí vyhodnocování pomocí PNO a jakou roli zde hraje marže? Jakou úlohu hraje retence zákazníků a jak s ní pracovat, aby byla úspěšná? Jaké nástroje použít na podporu retence? Proč jsou zbožové porovnávače, jako je třeba Glami, neoblíbenou součástí marketingového mixu? Pokud vás zajímají podrobnosti, udělejte si čas a pusťte si záznam. Jaroslav v závěru odpovídal také na dotazy diváků, třeba na to, co nejvíce zaměstnává jejich zákaznickou podporu. Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Jaroslavem-Kauckym-vceliste-podcast-56.mp3 Podcast si můžete stáhnout zde. Minulé díly podcastů si prohlédněte zde. Odkazy k podcastu Kafe a marketing UrbanStore Bibloo Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. Videocast Nestačí vám hosta jen slyšet, ale chcete ho i vidět? Podívejte se na záznam streamu. Zhlédnout Kafe a marketing The post Kafe a marketing s Jaroslavem Kauckým – Včeliště podcast 56 appeared first on Včeliště.

1hr 19mins

9 Jul 2021

Rank #3

Podcast cover

Kafe a marketing s Filipem Černým – Včeliště podcast 55

V květnu jsme na akci Kafe a marketing přivítali Filipa Černého, marketingového ředitele Kytary.cz. Společnost aktuálně působí ve 13 zemích a dosahuje miliardového obratu. Kromě běžných marketingových aktivit má Filip a jeho tým na starosti vydávání největšího oborového magazínu pro aktivní hudebníky Frontman, správu oblíbeného YouTube kanálu, na kterém běží pořady jako ON AIR nebo Kumšt se sto tisíci zhlédnutími. Nesmíme opomenout ani organizování akce Festiwall, jediného českého hudebního veletrhu. Filip řídí marketing společnosti Kytary.cz už více než 10 let. Se svým 10členným týmem má za sebou velké úspěchy, ale i pár nezdarů, na které také přišla řeč. A o čem všem jsme si s Filipem povídali? Jaká je historie společnosti Kytary.cz a co je kromě maloobchodní prodejny ještě její součástí? Jak se řídí marketing společnosti působící ve 13 zemích? Proč je časopis Frontman mezi čtenáři už 8 let tak oblíbený? Jaké pořady vznikají na YouTube kanálu Kytary.cz s téměř 55 tisíci odběrateli? Nezdar s názvem Garáž Honzy Křížka – co to bylo za pořad a proč byl po 12 dílech ukončen? Kdy se spustí mezinárodní YouTube kanál a co nabídne? Proč mají vlastní e-shopové řešení a jaké jsou jeho přínosy? Jaké jsou z jejich pohledu výhody a nevýhody prodeje produktů přes „marketplace“? Pokud vás zajímají podrobnosti, udělejte si hodinku čas a pusťte si záznam. Filip v závěru odpovídal na dotazy diváků, třeba na to, jaký prodejní kanál jim funguje nejlépe. Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Filipem-Cernym-vceliste-podcast-55.mp3 Podcast si můžete stáhnout zde. Minulé díly podcastů si prohlédněte zde. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Kytary.cz Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. Videocast Nestačí vám hosta jen slyšet, ale chcete ho i vidět? Podívejte se na záznam streamu. Zhlédnout The post Kafe a marketing s Filipem Černým – Včeliště podcast 55 appeared first on Včeliště.

1hr 17mins

8 Jun 2021

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Kafe a marketing s Milanem Šmídem – Včeliště podcast 54

Na dubnové Kafe a marketing přijal pozvání Milan Šmíd, marketingový ředitel skupiny Packeta, pod kterou patří i česká Zásilkovna. Milan je vyhledávaný odborník v oblasti e-commerce. Šest let se podílel v Seznamu na řízení služeb Zboží.cz, Sreality.cz, Sauto.cz a Firmy.cz.  Ve skupině Packeta vede už dva roky tým, který řídí marketingové aktivity celé skupiny. Milan s velkým nadšením a zápalem pro to, co dělá, popsal, jaké konkrétní marketingové aktivity v Zásilkovně realizují. Proč je Zásilkovna jiná než ostatní doručovatelé, co ji odlišuje a s jakými výsledky? To vše zaznělo v odpovědích na otázky, které jsme Milanovi položili. A které to byly? Jaké jsou vize a cíle společnosti Packeta? S jakými cílovými skupinami komunikují? Co bylo hlavním cílem komunikace v době koronavirové pandemie? Jaké komunikační kanály využívají a co funguje nejlépe? Proč mezi marketingové nástroje zařadili i podcast? Jaký aprílový žert se jim letos povedl a jaké reakce vyvolal? S jakými influencery spolupracují a proč? Jak probíhá budování poboček v zahraničí? Pokud vás zajímají podrobnosti, udělejte si chvilku čas a pusťte si záznam. Nepřijdete ani o dotazy diváků, na které Milan odpovídal v závěru našeho setkání. Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Milanem-Smidem-vceliste-podcast-54.mp3 Podcast si můžete stáhnout zde. Minulé díly podcastů si prohlédněte zde. Videocast Na videozáznam celého rozhovoru se můžete podívat na webových stránkách Akademie Včeliště v sekci Kafe a marketing. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Zásilkovna Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. The post Kafe a marketing s Milanem Šmídem – Včeliště podcast 54 appeared first on Včeliště.

1hr 30mins

5 May 2021

Rank #5

Podcast cover

Kafe a marketing s Annou Zemanovou – Včeliště podcast 53

Na další online Kafe a marketing přijala pozvání Anna Zemanová, marketingová ředitelka Díky, že můžem. Povídali jsme si o tom, jaké jsou výhody a úskalí marketingu v neziskovém sektoru a jak najít balanc mezi poutavým a hlubokým obsahem. Prozradila nám také, na čem je postavený marketing projektu Díky, že můžem, jak pracují s omezeným budgetem nebo jak se jim podařilo převést oslavy 17. listopadu do onlinu a s jakými výsledky. Na úvod Anna popsala, s jakými úkoly a cíli přišla do projektu Rekola, kde měla na starosti sociální sítě. Popsala, jakým výzvám čelila hned v úvodu spolupráce, kdy se díky koronavirové pandemii z její práce stalo téměř až krizové řízení. Bylo nutné přizpůsobit se aktuální situaci a reagovat třeba i na počasí. Výsledkem toho byl mimo jiné vznik „kluzákové“ kampaně, jejíž exekuci měla na starosti. V další části rozhovoru se Anna rozpovídala o projektu Díky, že můžem, kde dnes působí a kde vede tým nadšených marketérů, kteří celoročně v nižším či vyšším počtu pracují na přípravě a realizaci oslav 17. listopadu pod názvem Korzo Národní. Popsala, proč tento neziskový projekt vznikl, jaké má cíle a zda se je za 7 let existence projektu daří naplňovat. Mluvila třeba i tom, jak se rodí jejich kreativní koncepty, konkrétně na příkladu konceptu „esenbáka“ Jonáše. Přidala i tipy a triky, jak lze s nízkými náklady dělat velmi kvalitní obsahový marketing. Na úplný závěr pak Anna odpovídala na dotazy diváků. Zajímá vás na jaké? Udělejte si chvilku čas a pusťte si záznam ze streamu. Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Annou-Zemanovou-vceliste-podcast-53.mp3 Podcast si můžete stáhnout zde. Minulé díly podcastů si prohlédněte zde. Videocast Na video záznam celého rozhovoru se můžete podívat na webových stránkách Akademie Včeliště v sekci Kafe a marketing. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Díky, že můžem Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. The post Kafe a marketing s Annou Zemanovou – Včeliště podcast 53 appeared first on Včeliště.

1hr 27mins

12 Apr 2021

Rank #6

Podcast cover

Kafe a marketing s Jakubem Stupkou – Včeliště podcast 52

Na další online Kafe a marketing přijal pozvání Jakub Stupka, jeden ze zakladatelů a provozní ředitel společnosti Ecomail. Prozradil nám mimo jiné, jak je možné vybudovat start-up bez investora, jakými způsoby lze posilovat značku nebo jak se liší marketing tažený produktem od produktu taženého marketingem – a co z toho funguje Ecomailu lépe. Jakub na úvod popsal, jak vznikla společnost Ecomail, jakou roli při jejím založení sehrál a čím se v ní zabývá dnes. Sdílel s námi, kdo je typickým zákazníkem Ecomailu a na koho se ve své marketingové komunikaci zaměřují. Zhodnotil, jakými silnými stránkami se jejich marketing pyšní a v čem je naopak prostor se zlepšovat. Hovořil o tom, proč si zvolili strategii, kdy je marketing tažen produktem, a ne naopak, a jak přesně tuto strategii aplikují v komunikaci zaměřené především na produkt a související novinky. Další tématem bylo budování značky jako alternativy k čistě výkonnostním kampaním, které přinášejí spíše nárazové a krátkodobé výsledky. Jakub popsal, kdy a proč vznikla Poradna, služba zákaznické podpory na Facebooku, a obecně hovořil o aktivitách na sociálních sítích a rostoucí zálibě ve video obsahu, třeba v podobě videí o novinkách. Přes další zajímavá témata, jako byly např. offline akce, přes vzory a inspirace se Jakub dostal také k produktu Topol.io – jde o samostatný editor, který zaznamenal ohlas i v zahraničí. Na úplný závěr Jakub odpovídal na dotazy diváků. Zajímá vás na jaké? Udělejte si chvilku čas a pusťte si záznam ze streamu. Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Jakubem-Stupkou-vceliste-podcast-52.mp3 Podcast si můžete stáhnout zde. Minulé díly podcastů si prohlédněte zde. Videocast Na video záznam celého rozhovoru se můžete podívat na webových stránkách Akademie Včeliště v sekci Kafe a marketing. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Ecomail Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. The post Kafe a marketing s Jakubem Stupkou – Včeliště podcast 52 appeared first on Včeliště.

1hr 19mins

8 Mar 2021

Rank #7

Podcast cover

Kafe a marketing s Janem Skalickým a Romanem Dobiášem – Včeliště podcast 51

Na další online Kafe a marketing přijali pozvání hned 2 hosté – Jan Skalický a Roman Dobiáš. Jan je marketingovým ředitelem e-shopu 4home.cz, Roman vede českou pobočku společnosti Dognet. Spolu tvoří sehrané affiliate duo s mnohaletými zkušenostmi a právě o affiliate marketingu se rozpovídali v dalším díle Kafe a marketingu. Jan v úvodu krátce představil e-shop 4home, který se zaměřuje na vybavení domácností a zahrad, a popsal, jak v roce 2005 společnost zrevidovala své marketingové aktivity, odpojila se od agentur a affiliate spoluprací, které nebyly efektivní. Jan hovořil také o roli affiliate marketingu coby stabilní části výkonnostního marketingu, na kterém společnost svůj marketing staví. Zmínil se také o tom, že cesta vlastní affiliate sítě nebyla ve 4home nikdy volbou a to hlavně z důvodu velké náročnosti především na personální kapacity (komunikace s partnery, administrativa, atp.). Roman poté představil společnost Dognet; affiliate síť, která vznikla v roce 2013. Zmínil ale, že na spolupráci se obě společnosti dohodly už o rok dříve. Roman popsal, jak funguje spolupráce s 4home a hovořil také o tom, jaké jsou předpoklady, které by měl e-shop splňovat, aby se do takového typu spolupráce mohl pustit. Označil affiliate marketing za „doplněk stravy“ pro e-shop, na kterém ale nelze marketing zcela postavit. Hovořil o důkladném vyhodnocování a důležitosti perfektního nastavení systému v začátcích, které pak umožňuje hladký průběh bez větších zásahů. Jan s Romanem demonstrovali úspěšnou spolupráci na reálných datech společnosti 4home. Především na tom, jak se v čase vyvíjely klíčové ukazatele jako počet návštěv, počet konverzí a celkový obrat, k jehož růstu velmi výrazně přispěla i koronavirová krize, která změnila nákupní chování lidí a měla vliv na vyšší míru konverze. Na úplný závěr oba pánové odpovídali na dotazy diváků. Zajímá vás, na jaké? Udělejte si chvilku čas a pusťte si záznam ze streamu. Videocast Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Janem-Skalickym-a-Romanem-Dobiasem-vceliste-podcast-51.mp3 Stáhnout podcast si můžete zde. Minulé díly podcastů si můžete prohlédnout zde. Odkazy k podcastu Kafe a marketing 4home Dognet Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. The post Kafe a marketing s Janem Skalickým a Romanem Dobiášem – Včeliště podcast 51 appeared first on Včeliště.

1hr 43mins

3 Feb 2021

Rank #8

Podcast cover

Kafe a marketing s Ondřejem Preussem – Včeliště podcast 50

Na další online Kafe a marketing přijal pozvání Ondřej Preuss, zakladatel online služby Dostupný advokát. Mluvil o tom, co mu pomáhá vynikat mezi jinými advokátními kancelářemi a na které marketingové nástroje sází. Ondřej a jeho tým využil svých zkušeností z dlouholeté právní praxe a zacílil své podnikání na menší klienty a typ služeb, které jsou nejčastěji vyhledávané a které je potřeba řešit komplexně. Díky spolupráci s Jiřím Chomátem, zkušeným marketingovým expertem, se webové stránky zásadně změnily a vznikly nové, které staví na expertíze a silném zkušeném týmu, který pomáhá klientům řešit reálné problémy. Ondřej také popisoval své zkušenosti se zapojením marketingové agentury a vysvětlil, proč od takové spolupráce upustil a proč se rozhodl jednotlivé části marketingu řešit individuálně a zapojit do něho i vlastní tým. V této souvislosti zmínil naši spolupráci v oblasti obsahového marketingu a nastínil, jakou obsahovou strategii zvolil. Mluvil také o tom, na jakých pilířích staví marketingovou komunikaci a který kanál mu přináší nejvíce nových zákazníků. Na úplný závěr Ondřej odpovídal na dotazy diváků. Zajímá vás, na jaké? Udělejte si chvilku čas a pusťte si záznam ze streamu. Videocast Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Ondrejem-Preussem-vceliste-podcast-50.mp3 Stáhnout podcast si můžete zde. Minulé díly podcastů si můžete prohlédnout zde. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Dostupný advokát Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. The post Kafe a marketing s Ondřejem Preussem – Včeliště podcast 50 appeared first on Včeliště.

1hr 20mins

7 Jan 2021

Rank #9

Podcast cover

Kafe a marketing s Karolinou Tomascovou – Včeliště podcast 49

Na další online Kafe a marketing přijala pozvání Karolina Tomascová, zakladatelka obchodu Správná podprsenka. Mluvila třeba o tom, jak navýšit objednávky o 200 % krizi navzdory a s minimálními náklady na marketing. Karolina hovořila o tom, jak se ze záliby stal podnik s několika kamennými prodejnami a e-shopem, který v době jarní krize zaznamenal 220% nárůst objednávek a 260% nárůst tržeb. Stalo se tak i díky e-mail marketingu, po kterém Karolina sáhla v okamžiku, kdy se z e-shopu stal jediný prodejní kanál. Karolina také hovořila o tom, proč si jako stěžejní sociální síť pro komunikaci zvolila Instagram a jakými pravidly se při vytváření obsahu řídí. V rámci tohoto tématu zmínila také influencer marketing a to, co konkrétně jí přináší. V druhé části rozhovoru Karolina hovořila o prezentaci značky na veřejných akcích, které buď sama pořádá, nebo je na ně zvaná, a jaké další příležitosti to přináší. Na úplný závěr pak Karolina odpovídala na dotazy diváků. Zajímá vás, na jaké? Udělejte si chvilku čas a pusťte si záznam ze streamu. Videocast Poslechněte si podcast https://traffic.libsyn.com/secure/vceliste/Kafe-a-marketing-s-Karolinou-Tomascovou-vceliste-podcast-49.mp3 Stáhnout podcast si můžete zde. Minulé díly podcastů si můžete prohlédnout zde. Odkazy k podcastu Kafe a marketing Správná podprsenka Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes Náš iTunes kanál najdete zde, budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu. Najdete nás i na Spotify Pokud si chcete podcast poslechnout pomocí služby Spotify, můžete tak učinit zde. The post Kafe a marketing s Karolinou Tomascovou – Včeliště podcast 49 appeared first on Včeliště.

1hr 30mins

10 Dec 2020

Rank #10