OwlTail

Cover image of Fitness Institut Podcast

Fitness Institut Podcast

Vítejte ve světě Fitness Institutu a healthy lifestyle. Milujeme moderní trendy, fitness, zdravý životní styl a tuhle kombinaci vkládáme i do našich aktivit - akreditovaných kurzů MŠMT, seminářů a praktických workshopů, které pořádáme v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech. Protřednictvím tohoto podcastu vás chceme vzdělávat v oblasti zdraví, sportu, výživy i soft skills s lehkostí a přátelskou tváří nám vlastní a zároveň vám přiblížit komunitu úžasných lidí, kteří se na fungování Fitness Institutu podílejí.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

Fitness Institut Podcast ⎮ Mýty ve FITNESS výživě

Který protein na hubnutí je ten nejlepší? Před tréninkem dávám karnitin, ať spálím více tuků. Pozor ať nemáš ve stravě moc bílkovin, odnesou to tvoje játra a ledviny. Už jste něco z toho slyšeli? Na tyhle fitness mýty a pár dalších si dneska posvítil náš Jenda Caha. 3:09 Jak vnímáme Fitness výživu?9:50 Příjem bílkovin vyšší než 2g/kg TH je nebezpečný pro ledviny a játra 18:40 Jaký je nejlepší protein na hubnutí?23:16 Nemůžeš nabírat svaly a zároveň hubnout tuk26:10 Kreatin a zavodňování30:50 Kreatin není pro holky34:00 Karnitin je nejlepší spalovač

40mins

13 Oct 2019

Rank #1

Podcast cover

Střípky z KMFV2019 / Rozhovor s Margit Slimákovou

Tak jsme si říkali, že vám zkusíme přinést atmosféru (a to doslova, včetně lehkého šumu z probíhající konference, snad nám to odpustíte) z letošní Konference moderní fitness výživa, alespoň prostřednictvím krátkých vstupů s některými z našich přednášejících. První z nich je skvělá Margit Slimáková, v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci.

8mins

4 Dec 2019

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Rozhovor s fyziokrálovnou Klárkou Vomáčkovou

Klárka Vomáčková je fyzioterapeutka a trenérka ve vlastní praxi Fit and Tasty, doktorant v oboru kinantropologie, vyučuje na fakultě sportovních studií a je také jedním z lektorů Fitness Institutu. Potkat ji můžete na kurzech Mobilita I a II., Pánevní dno, Úvod do vzpěračských technik, Rollery a měkké techniky i na velkých rekvalifikačních kurzech. Klárka nám prozradila něco o sobě a svém vnímání pohybu i to jak se stravuje, zabředli jsme do témat jako je dýchání, pánevní dno, menstruace, strečink i správná obuv. 

54mins

22 Oct 2019

Rank #3

Podcast cover

KMFV 2019 je za dveřmi

30.11. Nás čeká největší akce, kterou jsme kdy pořádali - Konference moderní fitness výživa. Nechte se nalákat na celou akci a poslechněte si, s kým se potkáte a jaká témata budeme rozebírat ⭐️Těšíme se na vás.

19mins

28 Nov 2019

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Střípky z KMFV2019/ Rozhovor s Markét Gajdošovou & Jančou Zahradníkovou.

Máme pro vás ještě poslední střípek z letošní Konference moderní fitness výživa, alespoň prostřednictvím krátkého vstupu s hosty nanelové diskuze, a sice s naší lektorkou, nutriční terapeutkou a neuvěřitelně pozitivní Janičou Zahradníkovou (Vaňkovou) a neméně usměvavou poradkyni pro výživu a spoluautorku knížky "Cesta k opravdovému jídlu" Marétku Gajdošovou.Věříme, že se vám jejich náhled na stravování i vánoce bude líbit. 

16mins

6 Dec 2019

Rank #5