OwlTail

Cover image of paga ko

paga ko

sarunas ar cilvēkiem

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

paga ko #16 - Louis Zezeran [eng]

Louis Zezeran ir komiķis, Comedy Estonia dalībnieks, kas organizē lielus un mazus stand up pasākums visā Baltijā. Runājām par stand-up, Bill Burr biļešu drāmu un vēl šo to. Klausāmies!

1hr 2mins

21 Dec 2018

Rank #1

Podcast cover

Paga Ko #11 - ansis

ansis diezgan labi zina, kas ir podkāsti un tāpēc mums noteikti vajadzēja uzaicināt viņu. runājām par hiphopu, pāvestu, podkāstiem un vēl visu ko.  Klausies epizodi arī šeit:🎙️Itunes: Apple Podcasts🎙️Spotify: Spotify

1hr 18mins

24 Sep 2018

Rank #2

Podcast cover

Paga Ko #3 - Niks Evalds

Uz sarunu Lielās Piektdienas pēcpusdienā pie mums atbrauca Niks Evalds. Viņam patīk gadžeti, lido ar dronu un skatās Lauku sētu. Niks ir Dāvja bijušais kolēģis, kurš sācis tagad arī taisīt vlogus, gribējām zināt kā tad tas ir - visu laiku kaut ko filmēt. 

51mins

5 Apr 2018

Rank #3

Podcast cover

Paga Ko #7 - Kārlis Derums

Pie mums ciemos uz Cartel Bar ieskrēja Kārlis. Viņš ir aktieris, kas pauzi starp sezonām izmantoja, lai ar stopiem pārbrauktu pāri visai Eiropai un izceļotu Spāniju. Kā viņam gāja? To noskaidro šajā epizodē.

1hr

12 Aug 2018

Rank #4

Podcast cover

Paga Ko #8 - Artūrs Šēnhofs

Artūram tā pat kā mums patīk podkāsti, tāpēc viņš vada savu podkāstu par sportu "Kosmodroms." Kopā ar Rudolfu apskata NBA aktualitātes raidijumā "Ūdenszeļli". Gribējām runāt par sportu, beigās sanāca par visu ko citu un arī sportu. 

1hr 34mins

23 Aug 2018

Rank #5

Podcast cover

Paga Ko #5 - Edgars Bāliņš

Edgars Bāliņš ir Rūdolfa kolēģis Comedy Latvia un Singapura Satīna Dalībnieks. Pārspriedām aktuālākās tēmas ar karstākajiem koncertiem, komiķiem, filmām un futbola čempionātu. 

55mins

5 Jun 2018

Rank #6

Podcast cover

Paga Ko #4 - Matīss Gricmanis

Matīss ir dramaturgs un scenārists, kas nupat prezentējis savu jauno filmu “Apgāztā mēness zīmē”, kas stāsta par Rīgas musulmaņu kopienu. Sarakstījis arī izrādi “Būt Nacionālistam”, kas stāsta, kā bija strādāt par Imanta Parādnieka palīgu 18 gadu vecumā. Parunājām par šiem viņa darbiem un arī par citām tēmām.

55mins

13 Apr 2018

Rank #7

Podcast cover

Paga Ko #12 - Igors Šelegovskis

Igors ir Nacionālā teātra aktieris, kurš atveidoja galveno varoni Juri Upenāju, pārpratumu komēdijā 'Homo Novus". Kopā ar Igoru parunājām par to kā bija filmēties īstā kino filmā, kuri latviešu aktieri būtu labākie supervaroņi, kas jauns teātri un daudz ko citu. Klausies arī šeit -  🎙️Itunes: https://ej.uz/pagako_itunes 🎙️Spotify: https://ej.uz/pagako_spotify

1hr 25mins

9 Oct 2018

Rank #8

Podcast cover

Paga Ko #6 - Anete Krasovska

Anete ir Dailes Teātra aktrise, kas teātri dzīvojusi jau no bērnības. Karstā vasaras dienā paslēpāmies Cartel Bar pagrabā, lai parunātu kā aktieriem iet vasarā.

1hr 5mins

8 Aug 2018

Rank #9

Podcast cover

paga ko #17 - Jānis Kronis

Jānis ir aktieris, kurš pavisam nesen ieguvis Spēlmaņu nakts balvu kā Gada jaunais skatuves mākslinieks. Kopā ar Jāni pārunājām, kas aktuāls un interesants noticis mums 2018. gadā

1hr 47mins

11 Jan 2019

Rank #10

Podcast cover

paga ko #18 - Kristaps Zeids

Kristaps Zeids ir BK Jūrmala galvenā trenera asistents. Pirms tam trenējis Valkas/Valgas komandu un pieredzi ieguvis no labākajiem trenneriem un spēlētājiem Latvijā.

1hr 24mins

28 Jan 2019

Rank #11

Podcast cover

Paga Ko #14 - Dāvis Stalts

Dāvis ir Hāgenskalna komunas īpašnieks, 11. Saimes deputāts. Dāvis pastāstija dažādus stāstus no deputāta dzīves un to, kā Āgenskalnā atriebjas par Izslēgšanu no bāra!

1hr 19mins

4 Nov 2018

Rank #12

Podcast cover

Paga Ko #13 - Nauris Brikmanis

Nauris ir ļoti daudz kas. Grupa "Dziļi violets", Comedy KIT, Izklausies redzēts, pasākumu vadīšana un tā varētu vēl turpināt, bet interesantākās lietas par sevi viņš mums pastāstija šajā podkāstā.

1hr 17mins

19 Oct 2018

Rank #13

Podcast cover

Paga Ko - Plezīrs

Speciālā epizdoe par godu Rūdolfa jaunai stāvizrādei Plezīrs. Ciemos pie mums Jānis Kreičmanis, stand up komiķis, "Kreiča Podkāsts" vadītājs un Rūdolfa iesildītājs šai izrādei.

1hr 6mins

11 Dec 2018

Rank #14

Podcast cover

Paga Ko #9 - Victor Veysey [ENG]

Viktoram nav vajadzīgs apraksts, Viktorā vienkārši ir jāklausās - gan stāstos, gan dziesmās. Podkāsta beigās var noklausīties diva viņa dziesmas no Čehijas festivāla. Ja patīk, tad tiekamies 27. septembrī Kaņepes Kulturas Centrā

1hr 26mins

7 Sep 2018

Rank #15

Podcast cover

paga ko #36 - Gints Zilbalodis

Šoreiz parunājam ar Gintu Zilbalodi, kurš ir pilnmetrāžas animācijas filmas "Projām" autors. Filmu gatavojis trīs gadus pilnīgi viens. Tā ieguvusi atzinību ārzemju konkursos un šobrīd ir nominēta arī Lielajam Kristapam. Klausies sarunu par filmu un meklē to kinoteātros jau no 15. novembra!

54mins

10 Nov 2019

Rank #16

Podcast cover

paga ko #36 - Ralfs Eilands

Ralfs Eilands ir mūziķis, kurš ir paspējis pamēģināt visu ko. Parunājam par stersa lipīgumu, Latvijas mūzikas scēnu, politkorektumu un daudz ko citu! 

1hr 6mins

29 Sep 2019

Rank #17

Podcast cover

paga ko #35 - Festival Fringe

Kopā ar Jāni Kreičamni Rūdolfs stāsta kā viņiem gāja un negāja vienā no lielākajiem stand up komedijas festivāliem pasaulē - Edinburgas Fringe Festival!

1hr 6mins

16 Sep 2019

Rank #18

Podcast cover

#34 Lampa - Juris Žagars

Otrā Lampas diena Kā noskaidrojām, Juris Žagars pirmkārt ir aktieris, bet paspēj izdarīt visu ļoti daudz ko. Runājām par to kāpēc Cēsīs ir tik forši, kur smelties drosmi un kā par savu darbu prasīt naudu. 

51mins

30 Jun 2019

Rank #19

Podcast cover

#31 Lampa - Daina un Raimonds par Skola6

Lampas otrā diena! Skola6 ir kopražošanas telpa un mums uz sarunu pievienojās Diāna Eglīte-Antona, kas Skola6 telpās ražo burkānu uzkodu Labas Saknes un Raimonds Šūpulnieks, kurš dodas ceļojumos ar piedzivojumi.lv un ražo pārgājienu piederumus "Mans Fifi"

42mins

29 Jun 2019

Rank #20