OwlTail

Cover image of Uyku Hikayeleri

Uyku Hikayeleri

Çocuklarınız için birbirinden tatlı meditatif uyku hikayeleri için bizi takip edin. Uzman psikologlar tarafından hazırlanan hikayelerimiz uyku saatini keyifli ve kolay hale getiriyor. Hikayelerimizden en etkili nasıl yararlanabileceğinizle ilgili bilgiler Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızda.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

Gecenin Sesleri - Uyku Meditasyonu

Gecenin seslerini dinleyerek sizi uykuya hazırlayacak bu uyku meditasyonu  özellikle yaşı büyük çocuklarımız ve yetişkin dinleyicilerimiz için yazıldı. Dinleme odaklı bu meditasyon  yaklaşık 13 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor.  😴  Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz.  İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

14 May 2020

Rank #1

Podcast cover

Leon ve Kırmızı Arabası

"Leon ve Taşıtlar" serimizin bu ilk hikayesinde sizi taşıtları çok seven Leon'la tanışmaya davet ediyoruz. Bir an önce büyüyüp de istediği gibi taşıtlara binmek, onları kullanmak isteyen Leon çözümü rüyalarda bulur. Leon'un kırmızı bir spor arabayla çıktığı keyifli yolculuk dinleyenleri tatlı bir uykuya hazırlıyor. Arabaları, trenleri, uçakları, kamyonları seven herkes için yazılan bu uyku hikayesi yaklaşık 12 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

27 Apr 2020

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Gökçe ve Şekilli Bulutlar - Meditatif Uyku Hikayesi

Gökçe gökyüzündeki bulutların nasıl değişik şekiller aldığını merak ederek uykuya dalar ve buluttan bir yelken Gökçe'yi sorusunun cevabını bulacağı keyifli bir maceraya çıkartır. 2 yaş ve üstü için yazılmış bu uyku hikayesi yaklaşık 17 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor.   😴  Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz.  İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

22 Apr 2020

Rank #3

Podcast cover

Leyla ve Yeni Arkadaşı - Meditatif Uyku Hikayesi

Bir yaz akşamı annesiyle deniz kenarına gezmeye giden Leyla yeni bir arkadaş edinir. Bu tatlı uyku hikayesi 2 yaş ve üstü için hazırlandı. Küçükleri de, büyükleri de mışıl mışıl uyutuyor! Hikayemiz yaklaşık 11 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor. 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

5 Apr 2020

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Nehir Kenarı - Uyku Meditasyonu

"Doğada" uyku meditasyonu serisi sizi bir nehir kenarına doğru yürüyüşe çıkarıyor. Doğanın sakinleştirici kucağında, nehrin şarkısını dinleyerek uyumak ister misiniz? Her yaşa uygun, görselleştirme odaklı bu uyku meditasyonu yaklaşık 16 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor. 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

29 Mar 2020

Rank #5

Podcast cover

Gökçe ve Uçurtmalar - Meditatif Uyku Hikayesi

Gökyüzünü çok seven Gökçe bir uçurtma festivaline katılır. Birbirinden güzel uçurtmaları izlerken uykuya dalmak isteyenleri bu sakin ve keyifli uyku hikayemizi dinlemeye davet ediyoruz.  Küçükleri de, büyükleri de mışıl mışıl uyutuyor! 2 yaş ve üstü için hazırlanan hikayemiz yaklaşık 11 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor. 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geçiş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

22 Mar 2020

Rank #6

Podcast cover

Ağaç Ev - Uyku Meditasyonu

Hadi beraber ormanda bir yürüyüşe çıkalım. Yolumuz bir ağaç eve varacak ve bu ağaç evde vakit geçirmek sizi rahatlatacak, uykuya geçişinizi kolaylaştıracak. Görselleştirme odaklı bu uyku meditasyonu her yaşa uygun. Hikayemiz yaklaşık 13 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor. 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geçiş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

27 Feb 2020

Rank #7

Podcast cover

Gökçe ve Yağmur - Meditatif Uyku Hikayesi

Gökyüzünü çok seven Gökçe yağmurlu bir günde yeni bir arkadaş edinir.  2 yaş ve üstü için hazırlanan bu tatlı uyku hikayesi yaklaşık 17 dakika sürüyor, ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 20 dakikaya tamamlanıyor. 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

18 Feb 2020

Rank #8

Podcast cover

Gökçe ve Gökkuşağı - Meditatif Uyku Hikayesi

Her gece gökyüzünde yeni maceralar yaşayan Gökçe bu gece de gökkuşaklarıyla vakit geçiriyor. Bu sakin ve keyifli uyku hikayesi 2 yaş ve üstü için ideal! Hikayemiz yaklaşık 9 dakika sürüyor ve sonrasında uyku müziğimiz dinleyenlerin uykusunu derinleştiriyor. * Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem cocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylastırmak icin derin rahatlama teknikleriyle yazılmıs meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

23 Jan 2020

Rank #9

Podcast cover

Derin Gölde - Uyku için Görselleştirme Meditasyonu

Her gece düşlediği değişik bir yerde uyuyan Derin bu gece de bir göl kenarına seyahat ediyor. Sakin ve görselleştirme odaklı bu uyku hikayesi 3 yaş ve üstü için ideal! * Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem cocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylastırmak icin derin rahatlama teknikleriyle yazılmıs meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı  tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

20mins

23 Jan 2020

Rank #10