OwlTail

Cover image of uz palodzes

uz palodzes

Podkāstā “Uz palodzes” cenšos iepazīt augu pasauli. Klausies un pievienojies man šajā ceļojumā.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast has few episodes.

This means there isn't enough episodes to provide the most popular episodes. Here's the rankings of the current episodes anyway, we recommend you to revisit when there's more episodes!

Podcast cover

#4: vasaras sezonas atziņas

Šovasar iepazinos ar ilggadēju dārza lietu entuziasti, kas mani pārliecināja - dzelzs jākaļ, kamēr karsta! Tas ir, visas pārdomas un atziņas, kas dārza sezonā iegūtas, jāpieglabā sev uzreiz, kamēr vēl svaigā atmiņā. To var darīt arī rakstiski, protams, bet es nolēmu, ka man ērtākais veids būs šādi, audio formātā. Un varbūt būs noderīgi arī Tev!Tādēļ sēdos pie galda un mikrofoniem ar Sintiju un Zandu, lai pārrunātu, kā mums šovasar katrai veicies.  Mans Instagram konts: https://www.instagram.com/uz_palodzes/Fona mūzika no www.plants.fm, ko radījuši augi, izmantojot tādu burvīgu ierīci www.plantwave.com. 

6 Oct 2020

Rank #1

Podcast cover

#3: bez NPK nav nekā

Pašā pirmajā podkāsta sarunā centos noskaidrot, cik svarīga augu augšanai un attīstībai ir saule un gaisma kopumā. Tagad kārta, manuprāt, nedaudz sarežģītākai tēmai - augiem nepieciešamajām minerālvielām. Ja Tu nezini, ko nozīmē nosaukumā pieminētais NPK, nebēdā - to uzzināsi, noklausoties šo podkāsta epizodi. Šoreiz sarunājos ar bioloģi Ievu Druvu - Lūsīti, ar kuru sarunājos arī pašā pirmajā podkāsta epizodē un agronomi, “GreenOK” pārstāvi Vivitu Vīksniņu.  Mans Instagram konts: https://www.instagram.com/uz_palodzes/Pieminētais podkāsts “Jauna enerģija”: https://open.spotify.com/episode/1ASCYDEDGSz9YQxIVf6zHH?si=EVVrEQITSAG34-J08T5xfA Fona mūzika no www.plants.fm, ko radījuši augi, izmantojot tādu burvīgu ierīci www.plantwave.com. 

22 Jul 2020

Rank #2

Podcast cover

#2: zīmolu @rareupcycle un @arglazuru stāsti un pārliecības

Manā veikalā šobrīd nopērkami ne tikai palodzes dārza starta komplekti, bet arī citas augu dizainlietas. Lai iepazīstinātu jūs ar cilvēkiem, kas tās rada, un šo zīmolu stāstiem, sazvanījos ar Mārci un Līgu.No 3:14 - saruna ar “RARE darbnīca” un @RAREupcycle īpašnieku Mārci Sparānu, kas pastāstīja, kā radusies ideja veidot upcycle produktus.No 16:34 - saruna ar Līgu Diuru, @arglazuru veidotāju un burvīgo mezgloto puķpodu turētāju radītāju.Savukārt mūsu pieminētās lietas atradīsi šajā bloga rakstā: https://www.uzpalodzes.lv/izzinat/podkasts-uz-palodzes-otra-epizode

1 Jun 2020

Rank #3

Podcast cover

#1: kādēļ augiem un cilvēkiem vajadzīga gaisma?

Šī ir pati pirmā podkāsta "Uz palodzes" epizode, kuras galvenā tēma ir gaisma un, protams, saule. Lai šis podkāsts nebūtu tikai par un ap augiem, es nolēmu to veidot sasaistē arī ar mums pašiem. Kā saule ietekmē mūs, cilvēkus, un kā augus? Vai saulesgaismas var būt par daudz? Un kā pasargāt gan sevi, gan augus no pārāk spēcīgiem saules stariem? no 2:23: saruna ar dermatoloģi Elīnu Ozolu, epizodes pieraksti par savas ādas pasargāšanu TEno 23:22: saruna ar bioloģi Ievu Druvu - Lūsīti, viņas ieteiktā augu literatūrano 47:48: saruna ar Anniju Emersoni, augu entuziasti un kustības PlantFamilyRiga veidotāju, viņas pieminētās augu augšanas lampas un cita info TE Epizodes laikā pieminētais palodzes dārza starta komplekts atrodams www.uzpalodzes.lv. Iegādājoties šo komplektu Tu tiešā veidā atbalstīsi mani un to, ko daru. Mans Instagram konts: https://www.instagram.com/uz_palodzes/ Fona mūzika no www.plants.fm, ko radījuši augi, izmantojot tādu burvīgu ierīci www.plantwave.com.

8 May 2020

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Iepazīsties, kas šis ir un būs

Čau! Beidzot maziem solīšiem tuvojos tam, lai publicētu savu pirmo podkāsta epizodi. Jau sen gribēju saņemties šo darīt, taču vienmēr bija “kaut kas svarīgāks”. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kuriem pašizolācija nākusi par labu un devusi iespēju īstenot kaut ko sen iecerētu. Fona mūzika no www.plants.fm, ko radījuši augi, izmantojot tādu burvīgu ierīci www.plantwave.com.

26 Apr 2020

Rank #5