OwlTail

Cover image of Penktas kėlinys

Penktas kėlinys

„Penktas kėlinys“ – krepšinio aktualijų laida, kurioje aptariami svarbiausi krepšinio įvykiai. Įdomios įžvalgos, negirdėti faktai ir aštrūs pasisakymai – viskas nevyniojant į vatą kiekvieną savaitę portale Krepsinis.net.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast data isn't working.

This means that the episode rankings aren't working properly. Please revisit us at a later time to get the best episodes of this podcast!

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: R.Jokubaičio ir „Barcelona“ sąjunga, Eurolygos ketvirtfinalio ir LKL reguliaraus sezono atomazga

www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą.

1hr 15mins

5 May 2021

Rank #1

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: stebinantis „Real“, LKL grandų mūšis, EČ burtai ir Eurolygos finalinio ketverto perkėlimas

www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą.

1hr 8mins

30 Apr 2021

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: „Ekinstoje“ pašiurpęs S.Weemsas, I.Brazdeikis „Žalgiryje“ ir M.Schillerio perspektyvos

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis tiesioginės transliacijos metu atsakė į jūsų klausimus. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Pirmojoje laidos dalyje daugiausiai dėmesio skirta Lietuvos krepšinio lygai („Betsafe-LKL“) – Utenos „Juventus“ galimybėms dėl traumos iškritus Vaidui Kariniauskui, puikiai atmosferai Panevėžyje ir dvejopam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pasirodymui. Taip pat buvo apžvelgti Eurolygos ketvirtfinaliai, Šarūno Jasikevičiaus fiasko vengimas prieš Sankt Peterburgo „Zenit“, nusivylimas Miuncheno ir Madrido klubais bei kito sezono dėlionė. Paliestas ir platesnis klausimų spektras – Igno Brazdeikio karjeros galimybės, jo šansai Kauno „Žalgiryje“, Sonny Weemso nuostaba atvykus į svečius pas Vilniaus „Sakalus“ bei Kazio Maksvyčio ir Dainiaus Adomaičio karjerų klaustukai. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame!

1hr 30mins

23 Apr 2021

Rank #3

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: Eurolygos ketvirtfinalio prognozės, kuo „Rytas“ pranoko „Žalgirį“ ir LKL intrigos

 „Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis pasikalbėjo svarbiausiomis savaitės temomis. Pirmiausia aptarta laukianti Eurolygos ketvirtfinalio stadija, kur pateiktos prognozės ir spėjimai. Taip pat paliesta Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ dvikova, aptarta turnyrinė situacija „Betsafe-LKL“ pirmenybėse bei Timofejaus Mozgovo sugrįžimas. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame!

1hr 31mins

14 Apr 2021

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: „Žalgirio“ sezono nominacijos, dominantis naujokas ir Adomaičio vargai Izraelyje

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Kauno „Žalgirio“ pasirodymą Eurolygoje. Laidos pradžioje kalbėta apie Dainiaus Adomaičio situaciją Jeruzalės „Hapoel“ komandoje, tuomet aptartas „Žalgirio“ sezonas Eurolygoje pagal skirtingas nominacijas. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame!

1hr 14mins

9 Apr 2021

Rank #5

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: teisėjų sprendimai Miunchene ir Vilniuje, „Bayern“ sėkmės receptas ir lietuviai užsienyje, į kuriuos verta atkreipti dėmesį

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė platų temų spektrą. Pirmoje temoje aptartas Kauno „Žalgirio“ mačas su Miuncheno „Bayern“, paliečiant atskiras temas dėl Mariaus Grigonio žaidimo, trenerių sprendimų, Vokietijos klubo sėkmės faktorių ir Pauliaus Jankūno (ne)paskutinio laukiančio mačo. Nepamirštas ir skandalu pasibaigęs Vilniaus „Ryto“ susitikimas su Utenos „Juventus“, Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalis ir laukiantis finalas bei aptarti užsienio lygose žaidžiantys lietuviai, kurie rodo gerą žaidimą. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame!

1hr 19mins

2 Apr 2021

Rank #6

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: naujo „Ryto“ dalininko reikšmė, „Žalgirio“ problemos ir LKF finansavimas

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė platų temų spektrą. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame! 01:00 – apie „Žalgirio“ prarastus šansus patekti į ketvirtfinalį 05:51 – apie žaidėjų ilsinimo platesnį paveikslą 09:00 – Martino Schillerio progresas ir Roko Jokubaičio gynybos problemos 19:50 – kodėl austras niekada neprisiima atsakomybės? 23:05 – ar 11-a vieta yra geras rezultatas? 28:10 – „Maccabi“ sezono vargai 37:58 – naujo „Ryto“ dalininko reikšmė 47:50 – „Neptūno“ prastas žaidimas 58:45 – prognozė, kas LKL liks 9–10 vietose 1:04:10 – valstybės dotacija LKF

1hr 13mins

26 Mar 2021

Rank #7

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: „Žalgirio“ krachas Stambule ir laidojamos viltys bei laukiamas (ne)įdomus LKL lyderių mūšis

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Kauno „Žalgirio“ pasirodymą prieš Stambulo „Fenerbahče“ bei atsakė į skaitytojų klausimus. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame! 01:16 – „Žalgirio“ krachas Stambule 04:52 – ar vėluojantys atlyginimai gali tapti faktoriumi? 07:07 – kodėl „Baskonia“ nepavargo? 09:10 – Martino Schillerio išgvildenta taktika 15:25 – kodėl neišleido Mareko Blaževičiaus 17:28 – Steve‘o Vasturios tragedija 20:23 – „Žalgirio“ teorinės viltys patekti į „Top 8“ 25:40 – M.Schillerio spaudos konferencijos 28:35 – kodėl treneriai kviečiasi žaidėjus, su kuriais yra dirbę 32:07 – kaip keistųsi „Žalgirio“ sudėties be legionierių limito 35:28 – Giedrius Žibėnas liks „Ryte“ ar Edgaras Ulanovas – „Fenerbahče“? 36:35 – Lietuvos trenerių ateitis: apie Dainių Adomaitį, Marių Kiltinavičių, Kazį Maksvytį, Giedrių Žibėną 44:07 – Prienų problemos ir galimas Jonavos ekipos atėjimas ir trijų ratų sistema 49:45 – „Lietkabelio“ aktualijos 53:37 – kas taps Eurolygos MVP 54:59 – ar agentai moka pinigus žurnalistams už melagienų skleidimą? 57:40 – LKL flopintojai–žalgiriečiai 58:55 – renginių vedėjas Paulius Vaitiekūnas 1:00:08 – kokią įtaką žurnalistų darbui daro LKL stiprumas 1:03:40 – kas pelnys daugiau taškų – „Dzūkijos“ trio ar Deividas Sirvydis? 1:05:00 – podkasto susikūrimo istorija 1:07:20 – laukianti „Ryto“ – „Žalgirio“ akistata 1:11:50 – ar iškritus iš Eurolygos M.Blaževičius gaus minučių LKL? 1:14:54 – prognozė LKL lyderių dvikovai 1:15:22 – kas Europos taurėje iškovos bilietą į Eurolygą 1:19:05 – juokingi klubų pavadinimai 1:21:23 – Lietuvos rinktinė Vokietijoje 1:24:45 – kas palankiau olimpiados atrankoje – atvykę NBA žaidėjai ar geriau be jų 1:27:30 – kokia taisyklė krepšinyje erzina ir kokią galima būtų įvesti naujovę 1:31:20 – Modesto Paulausko 76-as gimtadienis

1hr 32mins

19 Mar 2021

Rank #8

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: „Žalgirio“ taikiniai dėl vietos aštuonete, R.Milašiaus darbai, LKF prezidento postas ir moterų rinktinės treneris

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė platų temų spektrą. Šeštadienį ryte studijoje susirinkę vyrai kalbėjo apie Kauno „Žalgirio“ rungtynes su Stambulo „Anadolu Efes“ ir kauniečių šansus patekti į aštuonetą. Grįžus į Lietuvos frontą aptarta kova dėl antros vietos „Betsafe-LKL“ pirmenybėse, Remigijaus Milašiaus prezidentavimą bei jo galimą dalyvavimą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimuose. Nepamirštas ir moterų krepšinis – čia bandyta ieškoti naujo vyr. trenerio šalies rinktinei. Paskutinėje laidos dalyje diskutuota, ar 3x3 krepšinio olimpiados medalis yra kažko vertas bei aptartas Klaipėdos „Neptūno“ direktoriaus Viliaus Sukono pasitraukimas. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame! 00:00 – padėka klausytojams 01:07 – Steve‘o Vasturijos košmaras 05:29 – „Anadolu Efes“ čempioniškas žaidimas 15:00 – geras ar blogas treneris Erginas Atamanas? 21:35 – „Žalgirio“ taikiniai dėl vietos aštuonete 32:41 – (ne)kova dėl antros vietos LKL reguliariajame sezone 37:10 – „Lietkabelis“ ar „Juventus“ užims trečią vietą? 39:24 – didelė grėsmė ketvirtai ekipai 41:50 – Remigijaus Milašiaus darbai 50:05 – kas galėtų perimti LKF vairą 54:15 – moterų rinktinės vyr. trenerio paieškos 1:03:35 – kokią vertę turi 3x3 krepšinio olimpiados medalis 1:11:13 – ar 3x3 kiša koją „Juventus“ klubui? 1:18:00 – permainos „Neptūno“ direktoriaus poste 1:21:45 – kurie „Neptūno“ žaidėjai nepateisina lūkesčių?

1hr 25mins

13 Mar 2021

Rank #9

Podcast cover

„Penktas kėlinys“: P.Motiejūno pagalbos šauksmas ir „Žalgiriui“ (ne)tolstantis Eurolygos atkrintamųjų traukinys

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis ir portalo žurnalistai Tautvydas Kubilius bei Gabrielė Miknevičiūtė aptarė savaitės aktualijas. Pirmoje laidos dalyje daugiausiai dėmesio skirta Kauno „Žalgirio“ mačui su Milano „AX armani“ bei kauniečių situacijai turnyrinėje lentelėje. Antroje dalyje aptartas Pauliaus Motiejūno pagalbos šauksmas dėl vėluojančių atlyginimų, kadangi stinga pinigų dėl rungtyniavimo tuščioje arenoje. www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą išgirskite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą. Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame! 00:00 – įžanga 01:23 – „Žalgirio“ – „AX Armani“ mačo akcentai 09:20 – technine pražanga Mariui Grigoniui 10:22 – prastas Thomaso Walkupo vakaras ir gynybos sugebėjimai 13:40 – klaidos rungtynių pabaigoje ir „X faktorių“ paieškos 20:29 – „Žalgirio“ šansai prieš Stambulo klubus 22:38 – „Žalgirio“ situacija kovoje dėl vietos aštuonete 27:02 – ką „Žalgiris“ gali išstumti iš aštuoneto 31:30 – kardinaliai kitokia situacija po 28 turų praėjusiais metais 32:33 – kokie dar pokyčiai gali įvykti dabartiniame aštuonete 40:04 – „Žalgirio“ geras pasirodymas Eurolygoje jau dabartinėje sezono stadijoje 43:25 – Eurolygos slepiamos išmokos ir neaiški patekimo į turnyrą sistema 45:10 – P.Motiejūno pagalbos šauksmas ir pernelyg didelis optimizmas, rodytas prieš sezoną 55:35 – galbūt „Žalgiriui“ reikėjo komplektuoti pigesnę komandą ir „nurašyti“ sezoną? 58:25 – ar 15 tūkst. sirgalių grįš jau kitą sezoną? 1:00:00 – būdai, kaip „Žalgiris“ bandys lopyti biudžeto spragas 1:03:09 – žaidėjų kontraktų vertės

1hr 6mins

6 Mar 2021

Rank #10