OwlTail

Cover image of Biznes i sukces - Tomek Trapczynski

Biznes i sukces - Tomek Trapczynski

Podcast jak prowadzić biznes, sprzedaż, marketing. Jak ważne jest szczęście, sukces oraz motywacja i osiąganie celów. Mając ponad 20 lat doświadczeń w biznesie dzielę się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi w Polsce i Wielkiej Brytanii. Choć głównem celem jest zadawanie pytań, mających sprowokować słuchacza do myślenia i refleksji to największą przyjemność będę miał gdy uda mi się zainspirować do działania i zmiany na lepsze.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast has few episodes.

This means there isn't enough episodes to provide the most popular episodes. Here's the rankings of the current episodes anyway, we recommend you to revisit when there's more episodes!

Podcast cover

Lubisz dostawać prezenty? [Biznes i Sukces]

Jak otrzymać prezent ode mnie oraz jak planuję pomóc Ci w codziennych zmaganiach i rozwoju w 2020 roku czyli o planach Biznes i Sukces na początek następnego roku.Zapisz się do newslettera na https://biznesisukces.pl Od dzisiaj, codziennie do końca roku 2019 będę wybierał jedną osobę, spośród nowo zapisanych do newslettera, którą obdaruję prezentem.

2mins

13 Dec 2019

Rank #1

Podcast cover

4 Pomysły na biznes - cz.2 - [Biznes i sukces]

Gotowe pomysły na biznes bez kapitału.Przedstawiam cztery gotowe pomysły na biznes, które mogą posłużyć jako inspiracje do założenia własnej firmy. Poruszone obszary to: copywriting, consulting i doradztwo biznesowe, marketing internetowy - agencja marketingowa oraz freelancer czyli np. programista, grafik komputerowy, fotograf, tłumacz ...

10mins

20 Nov 2019

Rank #2

Podcast cover

4 Pomysły na biznes bez kapitału czyli co robić aby zarobić - cz.1 - prolog. [Biznes i sukces]

Jak przygotować się do znalezienia pomysłu na własny biznes? To jest prolog, w którym znajdziesz praktyczne porady od czego zacząć swój własny biznes a raczej, jak właściwe podejście do rozważań i planów ma Ci w tym pomoc. W tym filmie zachęcam i staram się zmotywować do myślenia jak znaleźć swój własny pomysł na biznes, co ma stanowić przygotowanie do zestawienia z czterema gotowymi pomysłami, które zaprezentuję w następnym odcinku, czyli części drugiej 4 pomysłów na biznes bez kapitału.W tym odcinku znajdziesz zachęty do przemyśleń co mogłbyś robić, w czym jesteś dobry, ile możesz zainwestować (czasu lub pieniędzy), o rynku i grupie docelowej oraz co zrobić z zarobionymi pieniędzmi.

14mins

12 Nov 2019

Rank #3

Podcast cover

Biznes i odchudzanie czyli jak osiągać cele. [Biznes i sukces]

Motywacja jest (prawie) wszystkim. Bez działania jest niczym. Jak zakładać i osiągać cele, nie tylko w biznesie. Pierwszy podcast z cyklu Biznes i Sukces.

13mins

9 Nov 2019

Rank #4

Most Popular Podcasts