OwlTail

Cover image of Mina, Disainer

Mina, Disainer

“Mina, disainer” on podcast ehk jutusaade, mida sa raadios ei kuule. See on vestlus inimestega, kes mind inspireerivad ja kellelt, ma usun, on palju õppida. Need inimesed on sattunud olema mingit liiki disainerid, alates graafilisest disainist kuni kurat-teab-milleni välja.

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast has few episodes.

This means there isn't enough episodes to provide the most popular episodes. Here's the rankings of the current episodes anyway, we recommend you to revisit when there's more episodes!

Podcast cover

Stefan Hiienurm

Stefan Hiienurm on üks noorema põlvkonna disainer, kes toimetab igapäevaselt Thorgate’i nimelises Digi(toote) Agentuuris. Tema hea käsi, distsipliin ja terav silm detailide osas on silma jäänud ka ADC*Estonia žüriile, kes talle 2015 aasta Noore Püssi medali kaela riputas ja selle üle väga uhke on. Sain Stefaniga kokku ühel kargel sügisõhtul Telliskivi Loomelinnakus, et vestelda tema elust, tööst, disaineri vastutusest, õppimisest ja disainiharidusest laiemalt. Kuna ta elulugu pole veel nii pikk, saime rohkem aega pühendada tulevikule. Stefan jagas meiega ka ühte playlisti, kuhu kogus mõned cool’imad lood oma muusikariiulilt. Vaata ikka kindlasti siia ka: – nextdesignvisionary.thorgate.eu – thorgate.eu – Python Code Club – shiienurm.com – Dribble The post Stefan Hiienurm appeared first on Mina, Disainer.

1hr

22 Dec 2016

Rank #1

Podcast cover

Anton Repponen

Anton Repponen on arhitektitaustaga digidisainer, kes sündinud St. Peterburgis. Juba varajases nooruses kolis ta Eestisse ning juba varsti töötaski Tallinnas, Entity nimelises agentuuris disainerina (jättis ta juba siis endast ambitsioonika, hea käega noore disaineri mulje). Edasi viis tema tee Indiasse, Rootsi ja lõpuks New Yorki, kus ta ehitas ühe maailma edukama digiagentuuri, Fantasy Interactive disainimeeskonda. Vaikse Ookeani saartel puhkehetke nautides tabas teda ja tema kaastöötajat Irene’i aga selgusehetk ning nad otsustasid omal käel edasi toimetada. Tänaseks on Anton & Irene väga oodatud esinejad erinevatel konverentsidel ning loomulikult väga kõrgelt hinnatud disainerid kogu maailmas, kes teenindavad kliente alates Karim Rashidist kuni Eesti purjetajateni välja. Anton viibis Eestis seoses UVKE / Disainikeskuse kutsega rääkida meile ühel sügisesel hommikul oma elust ja tööst. Just seal, Kultuurikatlas, tal varrukast kinni võtsingi. Kuna tema elulugu on juba päris hästi kirjas Müürilehe artiklis, siis võtsin pinnida teda konkreetsemate küsimustega. Jutt on inglise keeles ning nõrganärvilistel palun andestada kohati soolasemat kõnepruuki Vaata ka: repponen.com Anton & Irene Müürileht: “Ambitsioonikas Lend Lasnamäelt New Yorgi Disainimaailma” Tänan Sandrat ja Marist, kes selle andeka venna siia tõid ja minu temale lähedale lasid! The post Anton Repponen appeared first on Mina, Disainer.

52mins

12 Oct 2016

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Liisa-Triin Vurma

Liisa-Triin Vurma on üks eriti lahe tegelane, kes teinud disaini nii reklaami, brändi kui ka teenusedisaini kontekstis. Ta on võitnud hulga auhindu, käinud läbi hulga agentuure, elanud mitmel maal ja praeguseks maandunud Austraaliasse, Melbourne’i, kus kasvatab kaheaastast tegusat poisiklutti ja toimetab disainistuudio Thick teenusedisaini juhina. Krahmasin Liisal hõlmast, kui ta sel suvel Eestimaad tallama ja oma sõpru ning sugulasi vaatama tuli. Kõike, millest rääkisime, kuuled juba ise. Mõned asjad, mis jutust läbi käisid: Mürgelmaschine! vaata ja kuula: murgelmaschine.com “The New Capitalist Manifesto” by Umair Haque osta: Amazon Miljon tänu, Liisa, et leidsid aega ja tahtmist aidata see pall veerema panna! The post Liisa-Triin Vurma appeared first on Mina, Disainer.

1hr 9mins

8 Sep 2016

Rank #3