OwlTail

Cover image of Aramızda

Aramızda

İlişkileri konuşarak başladığımız Aramızda, ikinci üniteye, orta öğretime, yeni döneme veya farklı bir yola giriyor. Siz nasıl tanımlarsanız... Yol arkadaşlığımız konuşulacak bir çok konuyla devam ediyor.

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

Astrolog Elvan ile karma, ilişkiler ve şaşıracağınız birçok şey!

Son zamanların dikkat çeken Astrologlarından Elvan Yarma, Aramızda'nın bu bölümünün konuğu. Bu kez bir değişiklik yapıp, sık sorulmayan soruları sordum. Siz de senelerdir kafaları kurcalayan ama cevabını bilmediğimiz soruların cevaplarını dinlerken,  Astroloji'nin bilinmeyen pek çok alanından haberdar olacaksınız. Dost sohbetlerine yeni soluk getirecek bilgilerle dolu yeni bölüm kaçmaz!

24mins

18 Sep 2019

Rank #1

Podcast cover

Onu geçmiş ilişkisi üzerinden tanıyın!

Aramızda'nın bu bölümünde, ilişkilerde aslında en başta verilen ipucundan bahsediyorum.  Bunu ciddiye alan, yoluna rehber eden kazanır, benden söylemesi.

9mins

8 Nov 2019

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Yabancılar ilişkilerini nasıl yaşıyor?

Aramızda'nın yeni bölümü için, Amerika'da yaşayan arkadaşıma sordum, dedim ki "bizdeki buluşmalar, ilişkiler malum, sizin oralarda durum nasıl?" anlattı. Bölümde söylemeyi unuttum ama onları övdü övdü övdü, sonra da "ama insanın kendi kültürü gibisi yok" dedi. Keyifli dinlemeler!

13mins

11 Nov 2019

Rank #3

Podcast cover

Yanlış adamların 4 özelliği

2020'nin ilk Aramızda'sında konumuz yanlış erkekler. Bu özelliklerden biri erkek arkadaşınızda varsa biraz düşünün, ikisi varsa arkanıza bakmadan kaçın. 

9mins

1 Jan 2020

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Sen mi onun sınavısın yoksa o mu senin sınavın?

Aramızda'nın bu bölümünde, seneler içinde bulduğum doğru cevaplar var. Kendim için en doğru cevapları buldum bulmasına ama karşımdakine hiç doğru cevabı verdim mi?

16mins

22 Dec 2019

Rank #5

Podcast cover

İlişki sorularına Funda'ca cevaplar 2

Bu bölümde yine bana gelen ilişki sorularına cevaplar veriyorum. Sizi bilmem ama ben bu sohbetlerimize bayılıyorum! Aşk olmazsa olmaz mı? Doğru insanı nasıl anlarız? E peki hiç sevgilim olmadı, sence neden olmadı? Hepsi ve daha fazlasının cevabı aramızda!

23mins

23 Oct 2019

Rank #6

Podcast cover

Bekar kadınlar kulübü

Bir film izledim ve sizinle sohbet etmek istedim. Spoiler vermiyorum ama aklıma da güzel fikirler gelmiyor değil filmden bahsedince...

8mins

27 Oct 2019

Rank #7

Podcast cover

Aşk nasıl iyileştirir?

Yine bir dizi bitti ve yine size koşa koşa geldim. Bu kez konumuz, her aşk filminin, her aşk konulu dizinin içine gizlenmiş o "aşk iyileştirir, tüm yaraları sarar" konusu. Etrafınızda iyileşen var mı? Benim var. Dinlemek için yeni bölüme bekleniyorsunuz...

6mins

19 Jan 2020

Rank #8

Podcast cover

Yanlış tavsiyelerle harcanan zamanlar, zamanlarımız

Aramızda'nın bu bölümünde, ufaktan bir isyan ve uyanış var. Unutmayın, tren kaçmıyor, zaten sizi almadan bir yere gitmez:)

11mins

1 Dec 2019

Rank #9

Podcast cover

Profesyonel Çöpçatan Yunus Sezener anlatıyor: "Neden Olmuyor?"

Bu kez Aramızda için profesyonel çöpçatan Yunus Sezener'i konuşturduk. Ten-Kap'ın kurucusu ve "Ortalıkta Düzgün Erkek Var" kitabının yazarından kadın-erkek ilişkilerini  dinlemek bir başka. Tespitleri, eleştirileri ve çözüm önerileri ile bu bölüm favoriler arasına girer...

35mins

6 Oct 2019

Rank #10

Podcast cover

Bir deneyim satın aldım!

Aramızda'nın bu bölümünde kendine olan öfkesi dinmeyen, aptallıklarına ve bunun maddi sonuçlarına sinirlenen herkese kendi bulduğum, çok da işe yarayan bir yöntemden bahsediyorum. Nerden çıktı derseniz, tam da bir kez daha başıma gelmişken, bunu kaydetmem, sizinle paylaşmam lazım dedim ve kaydettim! 

9mins

5 Jan 2020

Rank #11

Podcast cover

Sen gerçekten mutluysan kime ne?

Bu hafta sonu bol sohbetli geçti. Kendime dersler çıkardım, yeni doğrular keşfettim, biraz daha büyümeye bir adım daha attım. Aramızda'nın bu bölümünde bunları size anlattım, belki siz de bana hak verirsiniz.

10mins

25 Nov 2019

Rank #12

Podcast cover

Ezdi geçti ama iyi geldi! 2019'dan öğrendiklerim

2019 geride kalırken, biraz neler öğrendiğimden bahsetmek istedim. Eminim ki aynı yollardan geçiyoruz ve aynı şeyleri farklı zamanlarda öğreniyoruz. Neyse, sonuç olarak kendimi karlı hissediyorum!

15mins

28 Dec 2019

Rank #13

Podcast cover

İlişki sorularına Funda'ca cevaplar 3

Aramızda'nın bu bölümünde bağ nasıl koparılır'dan açık ilişkiye kadar konuştuk da konuştuk. Aldatan hep aldatır mı? Peki ben hiç aldatıldım mı? Hepsi bu bölümde...

14mins

10 Jan 2020

Rank #14

Podcast cover

"Biz aynı taraftayız!" Burak Ünaldı ile ilişki sohbeti

Hep kendi aramızda konuştuğumuz kanalımıza bu kez erkek tarafını temsilen Burak Ünaldı konuk oluyor. Yaptığı konuşmalardan, anlattığı "tavuk suyuna çorba" tadındaki anılardan ve ilginç tespitlerinden tanıdığımız Burak, ilişki konusunda kadınlara pek de hak vermiyor. Ama günün sonunda "Biz aynı taraftayız!" mesajı veriyor. Bu tatlı sohbet için müsaadenizle 40 dakikanızı alıyoruz!

42mins

1 Oct 2019

Rank #15

Podcast cover

İlişkinde mutlu musun?

Bu kez soruyu kendimize soruyoruz: Hakikaten mutlu muyuz? Cevap evet ise harika. Hayır ise bu podcast'ten sonra evet demeye başlayabilirsiniz!

12mins

7 Sep 2019

Rank #16

Podcast cover

İlişki sorularına Funda'ca cevaplar

Bu bölümde bana sorduğunuz kısa sorulara story yerine buradan verdiğim cevaplar var. Sorular aldatılmakla, ilk buluşmayla, doğru insanla ilgili. Pekii doğru insanın alnında "doğru insan" yazar mı, yazmaz mı? Birinin senden hoşlandığını nasıl anlarsın? Bazı soruların cevabı yine "aramızda"

10mins

28 Aug 2019

Rank #17

Podcast cover

Devir şüphe devri, yoksa hayatında biri mi var?

Aramızda'nın bu bölümünde, instagram'dan konuştuğunuz o instagram çapkınının hayatında birinin olup olmadığından şüphelenmeniz için sizi uyandıran o dost ben oldum. En yakın uyanık arkadaşlarımıza güvenmedik, hep işe yaramaz adamlar adına bahaneler ürettik ama yanlış insanlar da bahaneler de 2019'da kalıyor. Sonunuz geldi insta-çapkınlar!

15mins

11 Dec 2019

Rank #18

Podcast cover

İlişkimde nasıl değer görürüm?

İlişkilerimizde yaşadığımız en büyük sorun olan "alma-verme" dengesizliği, bencillik, değersiz hissetme konularından biraz bahsettim. "En çok" kendimizi nasıl severiz? Çok kolay! Hadi, önce benimle, sonra da kendinizle bir randevuya davetlisiniz!

11mins

6 Feb 2020

Rank #19

Podcast cover

Şu ayrılık konusunu bi' konuşalım

En çok sorulan konulardan biri: ayrılık. Ayrılık acısı nasıl geçer? Bir psikologdan aldığım güzel haber, bir eski usul yöntem ve bir de yara bandı yöntemi var bu bölümde. Hangisi sizinki?

8mins

26 Aug 2019

Rank #20