OwlTail

Cover image of Karanlık Dosyalar

Karanlık Dosyalar

Tüm dünyadaki çözülmüş ve çözülmeyi bekleyen cinayet ve kayıp vakalarını inceleyen Karanlık Dosyalar, dinleyici olarak sizleri davanın içine bir üçüncü şahıs olarak yerleştiriyor. Meraklısını fazlasıyla doyuracak, daha önce deneyimlememiş olanlar için de bağımlılık yaratacak. Ben Sezgi Aksu, Podbee Media ile beraber hazırladığımız Karanlık Dosyalar'a hoşgeldiniz. Ne dersiniz? Hazırsanız başlayalım.

Popular episodes

All episodes

Podcast cover

10 - Rebecca Aylward: Güle Güle Anne, Seni Seviyorum

Harika giden ilişkilerini bir anda bitiren Joshua, Rebecca'nın arkasından konuşmaya ve planlar yapmaya başlar. Arkadaşları onu ciddiye almasa da Joshua şeytani planlarını gerçekleştirmeyi kafasına takmıştır.Seslendirenler:Rebecca: Bilgesu AkınJoshua: İlker Sami KılıçArkadaş 1: Enes HasArkadaş 2: Ada ÖzsarSonia I Anne: Tülin ÖzenPolis: Metin BozkurtDedektif: Tansu BiçerSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

23mins

3 Aug 2022

Podcast cover

9 - Rachel Burkheimer: Bir Genç Kızın Trajedisi

Hayat ve neşe dolu Rachel’ın hayatı, aldığı acı bir haberle alt üst olur. Rachel’ın içine çekiliyor gibi hissettiği kara delik, yanlış kişilerle tanışınca onu daha da büyük bir karanlığa hapsedecektir.----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

26mins

27 Jul 2022

Similar Podcasts

Podcast cover

8 - Mollie Tibbetts : Gece Koşusu

Koşuya çıkan Mollie'nin başına gelenler, Amerika'da politikacıların da dahil olduğu büyük tartışmalara sebep olur.----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

14mins

20 Jul 2022

Podcast cover

7 - Christy Mirack: Noel Vahşeti

Bu bölümde sonuçlanması yirmi altı yıl süren Christy Mirack davasını inceliyoruz. Öğrencilerine aldığı hediyeleri paketleyen Christy, Noel tatili için ailesinin yanına gitmeye hazırdır. Ne ailesi ne öğrencileri için, 1992 Noel'i bekledikleri gibi olmayacaktır.----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

17mins

13 Jul 2022

Most Popular Podcasts

Podcast cover

6 - Jesse Valencia: Küçük Bir Sır

Karanlık Dosyalar’ın bu bölümünde Jesse Valencia davasını inceliyoruz. Hakkını aramaya çalışan Jesse, kendini tehlikeli bir anlaşmanın içinde bulur. Bu anlaşma Jesse'nin hayatını cehenneme çevirecektir.----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

17mins

6 Jul 2022

Podcast cover

5 - Sarah Payne: Kanatları Koparılan Peri Kızı

Bu bölümde Sarah Payne davasını inceliyoruz. Küçük Sarah’nın başına gelenler önlenebilir miydi?----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

18mins

29 Jun 2022

Podcast cover

4 - Keddie Cabin Cinayetleri: 28 Numaralı Ev

Bu bölümde kırk bir yıldır çözülemeyen bir dava olan Keddie Cabin Cinayetlerini inceliyoruz. Çocuklarıyla beraber kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan çalışkan, neşeli ve nazik Sue’dan kim bu kadar nefret edebilir ki?----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

17mins

22 Jun 2022

Podcast cover

3 - Tyler Hadley | 2. Kısım: Şeytanla Konuştum

Unutulmaz parti devam ediyor. Tyler, arkadaşı Michael'ı konuşmak için dışarı çağırır. Karanlık Dosyalar’ın bu bölümünde Tyler Hadley davasını kapatıyoruz.----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

13mins

15 Jun 2022

Podcast cover

2 - Tyler Hadley | 1. Kısım: Parti Zamanı

Tyler, unutulmaz bir parti vermeye karar verir. Ilık bir yaz akşamındaki bu parti, Port St.Lucie için gerçekten de unutulmaz bir parti olacaktır.----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

11mins

15 Jun 2022

Podcast cover

1 - Alex Rodda: Bir Yeni Mesaj

Karanlık Dosyalar’ın ilk bölümünde 2019’da görülen Alex Rodda davasını inceledik.Ne dersiniz, hazırsanız başlayalım mı?..----------------------------------------------------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell hakkında daha detaylı bilgi almak ve dosya100 kodu ile %20 indirimden faydalanmak için tıklayın.----------------------------------------------------See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

15mins

8 Jun 2022

Loading