OwlTail

Cover image of ZA ĽUDÍ

ZA ĽUDÍ

Podcasty strany ZA ĽUDÍ. Tlačové besedy, rozhovory s predstaviteľmi strany a odborníkmi, predstavovanie programu a veľa ďalšieho.

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast data isn't working.

This means that the episode rankings aren't working properly. Please revisit us at a later time to get the best episodes of this podcast!

Podcast cover

Biznisy na poslednú chvíľu

Vládna koalícia podpísala len za posledné 4 týždne zmluvy za viac ako 100 miliónov eur. Niektoré z nich tají.

7mins

24 Feb 2020

Rank #1

Podcast cover

Audiomapa pre komunálnu politiku (Dolinay)

Ak sa vám nechce čítať ani skrátenú verziu nášho programu so 130 stranami, toto je podcast priamo pre vás. V šesťnástej epizóde sa budeme venovať téme komunálnej politiky. Lídrom pre túto agendu v strane ZA ĽUDÍ je Vladimír Dolinay. V pár minútach sa dozviete viac našich nápadoch ako zlepšiť komunálnu politiku na Slovensku.

14mins

21 Feb 2020

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

Aj Slováci v zahraničí chcú pomôcť. (Ledecký)

Marek Ledecký je Slovák žijúci v zahraničí a kandiduje za našu stranu s číslom 51. Má ambíciu vrátiť sa domov a zlepšiť Slovensko s jeho zahraničnými skúsenosťami. Vypočujte si o ňom viac v našom podcaste.

13mins

21 Feb 2020

Rank #3

Podcast cover

ŠPINAVÁ ANTIKAMPAŇ, DIEL Č.2

Andrej Kiska: "Nedeje sa nič, čo by som nečakal. Antikampaň a špinavú kampaň má Smer vo svojej DNA. Zažil som to v prezidentských voľbách a zažívam to aj teraz. Fico sa ma bojí, som jeho najväčší súper. Smer produkuje videá o mne na svojom FB, pod ktoré sa podpisuje, a niektoré zverejňujú akože anonymne. Podľa informácií, ktoré mám je za tým poslanec Smeru, meno poviem polícií, keď začne konanie, čakám na vypočutie. Dnešné druhé video bolo nahraté skrytou kamerou. Šuliga sa ma snaží vmanipulovať do rôznych tém, väčšinou som mlčal."

6mins

20 Feb 2020

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Audiomapa pre boj proti korupcii (Remišová)

Ak sa vám nechce čítať ani skrátenú verziu nášho programu so 130 stranami, toto je podcast priamo pre vás. V pätnástej epizóde sa budeme venovať téme boju proti korupcii. Líderkou pre túto agendu v strane ZA ĽUDÍ je Veronika Remišová. V pár minútach sa dozviete viac o našich opatreniach a návrhoch ako účinne bojovať proti korupcii alebo ako ju merať.

11mins

18 Feb 2020

Rank #5

Podcast cover

Nové informácie k videonahrávke a výzva Ficovi

Brífing predsedu strany Za ľudí: • výzva predsedovi Smeru Robertovi Ficovi • nové informácie k videonahrávke, ktorú anonym zverejnil minulý týždeň

5mins

18 Feb 2020

Rank #6

Podcast cover

Ako postaviť zabudnuté regióny späť na nohy? (Kvetko)

Náš kandidát Martin pochádza z Revúcej na juhovýchode Slovenska. Je to jeden z okresov, kde je stále vysoká nezamestnanosť a všetky okolité sídla sa nachádzajú v údolí obklopenom hlbokými lesmi. Dostať sa k najbližšej hlavnej železničnej trati či k diaľnici nie je jednoduché. Ľudia častokrát radšej volia odchod z regiónu. Rozprávali sme sa preto o tom, ako sa aj z chudobnej oblasti dá spraviť vhodné miesto na život.

15mins

16 Feb 2020

Rank #7

Podcast cover

Audiomapa pre regióny a efektívny štát (Ledecký)

Ak sa vám nechce čítať ani skrátenú verziu nášho programu so 130 stranami, toto je podcast priamo pre vás. V štrnástej epizóde sa budeme venovať téme regiónov Slovenka a dotkneme sa aj tzv. "rómskej otázky". Lídrom pre túto agendu v strane ZA ĽUDÍ je Vladimír Ledecký. V pár minútach sa dozviete viac cestovnom ruchu a profesionalite, o efektívnom čerpaní eurofondov či o rozvoji Rómov.

10mins

11 Feb 2020

Rank #8

Podcast cover

Audiomapa pre sociálnu politiku (Marcinková)

Ak sa vám nechce čítať ani skrátenú verziu nášho programu so 130 stranami, toto je podcast priamo pre vás. V trinástej epizóde sa budeme venovať sociálnej politike v našej krajine. Líderkou pre túto agendu v strane ZA ĽUDÍ je Vladimíra Marcinková. V pár minútach sa dozviete viac o tom, čo spraviť so starnutím populácie, o zosúladení pracovného a rodinného života či o chudobných rodičoch.

19mins

11 Feb 2020

Rank #9

Podcast cover

Ukazujme spoluprácu, nie konflikty

Z našich úst nikdy nebudete počuť kritiku na našich partnerov, ale to neznamená, že so všetkým súhlasíme. Nevyhľadávame konflikty v rámci demokratickej opozície. Nechceme sa do nich zapájať. To je presne to, čo odrádza ľudí od toho, aby prišli voliť, aby nám dali dôveru. Vypočujte si viac v podcaste z tlačovej besedy.

15mins

10 Feb 2020

Rank #10