OwlTail

Cover image of jak jsem!

jak jsem!

Když se zeptáte mých blízkých, jak by mě popsali, řekli by určitě, že jsem upovídaná. Proto jsem si našla variantu podcastů, kde mě nikdo nepřerušuje a já si ty moje historky a monology můžu vést jak jen chci :) Taky by snad řekli, že jsem vtipná. Nenechte se mást - to ne já, to můj život je vtipný. Občas se sama divím, co všechno nezažiju a vlastně mi ani nevadí, že si na mě karma tak trochu zasedla. Díky ní je ten život zajímavější. Cílem podcastu je tedy nejenom se vypovídat, ale i vás pobavit a naučit se nebrat zase tak vážně. Protože víte, jak se to říká - když nejde o život, jde o h.... Tak si nasaďte sluchátka a zaposlouchejte se do klásobesení jedné praštěné holky, která má víc štěstí než rozumu. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: jakjsem@elitebloggers.cz

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Popular episodes

All episodes

The best episodes ranked using user listens.

Podcast cover

JAK JSEM prožila druhý trimestr a co bych doporučila budoucím maminkám?

34mins

14 Aug 2019

Rank #1

Podcast cover

JAK JSEM byla na pohovoru a vaše nejdivnější zážitky...

36mins

10 Aug 2019

Rank #2

Similar Podcasts

Podcast cover

10. JAK JSEM začala být sama sebou..

O sociálních sítích, sebeprezentaci, ale i o tom, jak se vypořádat s kritikou. "Tím, že se ti něco daří a lidé tě chválí a klepou po rameni, akorát uvízneš na jednom místě jako hřebík, který je nepřetržitým poklepáváním zatloukán hlouběji. Naopak pořádný kopanec do p***** tě může posunout o podstatný kus dál" Rudolf Skarnitzl.Děkuju, že posloucháte! 

16mins

17 Dec 2018

Rank #3

Podcast cover

9. JAK JSEM se zasnoubila!

Mám velkou rodost, že se vám minulý podcast s Martinem líbil. Proto jsem si ho, jak jsem slíbila, na natáčení vzala ještě jednou. Tentokrát jsme zavzpomínali na ten náš den D, kdy jsme se zasnoubili. Dozvíte se, jak dlouho se taková žádost chystá, čeho se nejvíc bál, ale i to, že vlastně vůbec nevíme, jestli jsem řekla ANO :DAž si náš příběh poslechnete, skočte hned na bonus: ZIMNÍ LÁSKA, což je písnička, se kterou mě Martin nejenom sbalil, ale následně i požádal o ruku. :) Díky manžo, žes to se mnou zase zvládl! 

27mins

2 Dec 2018

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

BONUS: ZIMNÍ LÁSKA (písnička)

Tak a je to tady. Poprvé veřejně sdílím naší písničku. Ta popisuje začátky našeho vztahu, kdy se mě Martin snažil sbalit, jak jsme spolu poprvé byli na Silvestr a následně mluví i o naší budoucnosti. Je to srdcovka.A pokud vás náš příběh zajímá, poslechněte si podcast: 8. Jak jsem poznala svého manžela a 9. Jak jsem se zasnoubila. Dejte vědět, jak se vám líbí.Já ji miluju. Protože je o nás a naše. :)Text: Martin Richter <3

3mins

2 Dec 2018

Rank #5

Podcast cover

6. JAK JSEM začala pracovat v Elite Bloggers!

Bylo mým zvykem, že jsem psala každý rok článek o mém dream jobu v Elite Bloggers. Třetí rok jsem článek vynechala. Možná za to mohlo málo času, lenost. Možná za to mohlo rozpoložení, kdy si najednou připadáte, že nejste v ničem dobrý. Pak si ale vždycky vzpomenu na ty začátky. Na to, proč jsem před více jak třemi lety do Elite nastoupila a jak mi to změnilo život. A tak jako takové shrnutí mojí dosavadní kariéry pro vás mám podcast, který je na téma JAK JSEM ZAČALA PRACOVAT V ELITE BLOGGERS. Podcast je například o tom, co jsem dělala před tím, jak jsem se k tomu dostala a proč mi říkali Bridget. Takže DĚKUJU! Děkuju za další krásný rok plný zkušeností! S.

35mins

31 Oct 2018

Rank #6

Podcast cover

5. JAK JSEM měla ochrnutý obličej

O tom, jak jsem se jednoho rána probudila s ochrnutým obličej a měla tak nejdivnější pracovní pohovor na světě. Ale i o tom, jaká byla lumbální punkce a jak jsem díky tomu objevila čínskou medicínu. 

27mins

25 Oct 2018

Rank #7

Podcast cover

12. JAK JSEM zatím poznala Švýcarsko?

14mins

20 Jan 2019

Rank #8

Podcast cover

14. JAK JSEM se zase nechala potetovat...

Přísáhám, že tentokrát to byla víc promyšlená akce než tenkrát s Gábi o půlnoci v nonstop tetovacím salónu. Dokonce se za tím skrývá příběh.:) 

14mins

19 Feb 2019

Rank #9

Podcast cover

7. JAK JSEM byla na Erasmu!

Vždycky se snažím využívat co nejvíc možností, které mi život nabízí. Jedna z nich mi přišla do cesty tak trochu náhodou a já se musela rozhodnout ze dne na den, jestli tady v ČR všechno nechám (a to včetně přítele) a odjedu na půl roku do zahraničí. A řeknu vám - bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, který jsem udělala.Proto bych vám dnes chtěla vyprávět o Erasmu a vás, kteří ještě máte možnost, bych chtěla přesvědčit, abyste na jeden vyjeli!Tak co, půjdete do toho? A vy , kteří jste to štěstí měli, napište mi, kde jste byli a jak moc se lišil třeba způsob výuky. Budu se těšit!

26mins

12 Nov 2018

Rank #10

Podcast cover

4. JAK JSEM hladověla!

Občas si říkám, co všechno je člověk ochotný podstoupit, aby udělal něco pro sebe a své tělo. Dokonce se třeba rozhodne tři dny nejíst. UPOZORNĚNÍ: Podcast obsahuje sprostá slova...

18mins

19 Oct 2018

Rank #11

Podcast cover

3. JAK JSEM zdolávala ferratu!

Dnešní epizoda je o ferratech. Co to je, jak na to a jaké to bylo pro mě? Vše v dnešnímím podcastu. A popis jednotlivých tras a fotky najdete na našem blogu www.madeinprg.com.

30mins

7 Oct 2018

Rank #12

Podcast cover

13. JAK JSEM nic nedělala...

(nebo jsem si to alespoň myslela)

18mins

31 Jan 2019

Rank #13

Podcast cover

16. JAK JSEM přednášela + tipy jak na prezentaci a stres

22mins

16 Mar 2019

Rank #14

Podcast cover

17. JAK JSEM lyžovala

20mins

3 Apr 2019

Rank #15

Podcast cover

8. JAK JSEM poznala mého manžela!

Výjimečný díl. Nejenom tím, že vás zase nechám nakouknout trochu víc do soukromí a budu s vámi sdílet možná víc, než bych chtěla. Je výjimečný i v tom, že mám prvního hosta. Mého manžu (jak mu familiárně říkám) Martina. Ten se uvolil, že se mnou dá tuhle epizodu dohromady a předá vám i jeho pohled na věc. Jedno můžu prozradit předem - tenhle podcast nás naštěstí nerozdělil :D

30mins

24 Nov 2018

Rank #16

Podcast cover

15. JAK JSEM měla den blbec!

14mins

6 Mar 2019

Rank #17

Podcast cover

JAK JSEM vzala manžela na gyndu

14mins

24 Aug 2019

Rank #18

Podcast cover

JAK JSEM měla mlíko na mozku

17mins

30 Aug 2019

Rank #19

Podcast cover

11. JAK JSEM se stěhovala do Švýcarska!

V knížce od Terez mám věnování - aby věřila, že sny se plní. A víte co? Ono to tak asi fakt bude. Vždycky jsem se chtěla s Martinem přestěhovat do zahraničí. Třeba jen na chvilku, abychom si to zkusili a zažili nějaký dobrodružství. Postupem času jsem to ale nějak vytěsnila a asi ani nedoufala. A když to nejmíň čekáte - BUM! A tak se stěhujeme - do Švýcarska. Na zkoušku a jen na 3 měsíce. Ale už se nemůžeme toho dobdoružství dočkat. Budete u toho s námi?

12mins

3 Jan 2019

Rank #20