OwlTail

Cover image of Klasika zvenčí a zevnitř

Klasika zvenčí a zevnitř

Lukáš Hurník a Filharmonie Hradec Králové berou jednu slavnou skladbu po druhé, upozorní na nejzajímavější místa a pak ji zahrají vcelku. Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popular episodes

All episodes

Warning: This podcast data isn't working.

This means that the episode rankings aren't working properly. Please revisit us at a later time to get the best episodes of this podcast!

Podcast cover

Mendelssohnova Italská symfonie - zvenčí a zevnitř

Filharmonie Hradec Králové, Andreas Sebastian Weiser a Lukáš Hurník odhalují úskalí, která na hráče čekají v Saltarellu z Mendelssohnovy Italské symfonie.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

11mins

1 Sep 2021

Rank #1

Podcast cover

Beethovenova Pastorální symfonie - zvenčí a zevnitř

Scénu u potoka z Beethovenovy 6. symfonie inscenují Lukáš Hurník, Filharmonie Hradec Králové a dirigent Andreas Sebastian Weiser.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

19mins

1 Sep 2021

Rank #2

Podcast cover

Voříškovo Scherzo z jeho jediné symfonie - zvenčí a zevnitř

Filharmonie Hradec Králové, dirigent Andreas Sebastian Weiser a Lukáš Hurník nahlížejí do útrob Scherza ze symfonie Jana Václava Huga Voříška.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

11mins

1 Sep 2021

Rank #3

Podcast cover

Bachův Air - zvenčí a zevnitř

Lukáš Hurník a Filharmonie Hradec Králové nahlížejí do útrob slavné Bachovy skladby z Orchestrální suity č, 3.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

7mins

1 Sep 2021

Rank #4

Most Popular Podcasts

Podcast cover

Smetanovo Scherzo z Triumfální symfonie - zvenčí a zevnitř

Filharmonie Hradec Králové, Andreas Sebastian Weiser a Lukáš Hurník zkoumají Smetanovy melodie roztrhané na kusy.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

8mins

1 Sep 2021

Rank #5

Podcast cover

Beethovenova Osudová - zvenčí a zevnitř

Konflikt v první větě Beethovenovy 5. symfonie řeší Lukáš Hurník, Filharmonie Hradec Králové a Andreas Sebastian Weiser.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

13mins

1 Sep 2021

Rank #6

Podcast cover

Mozartova předehra k Figarově svatbě - zvenčí a zevnitř

Filharmonie Hradec Králové a Lukáš Hurník si hrají s dynamikou v Mozartově předehře k "Figarce".Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

9mins

1 Sep 2021

Rank #7

Podcast cover

Bachova Ouvertura - zvenčí a zevnitř

Filharmonie Hradec Králové, Lukáš Hurník a dirigent Andreas Sebastian Weiser testují motor pohánějící Bachovu Ouverturu z Orchestrální suity č. 3.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

11mins

1 Sep 2021

Rank #8

Podcast cover

Schubertův menuet ze 4. symfonie - zvenčí a zevnitř

Menuet z Schubertovy 4. symfonie se snaží spočítat Filharmonie Hradec Králové, Andreas Sebastian Weiser a Lukáš Hurník.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

7mins

1 Sep 2021

Rank #9

Podcast cover

Dvořákova Serenáda pro smyčce - zvenčí a zevnitř

Filharmonie Hradec Králové, Andreas Sebastian Weiser a Lukáš Hurník ukazují, co všechno dokázal Dvořák vytěžit z jednoduché písňové formy.Všechny díly podcastu Klasika zvenčí a zevnitř můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

9mins

1 Sep 2021

Rank #10