Cover image of Sok z Jabłka
(1)
Technology
News
Tech News

Sok z Jabłka

Updated 2 days ago

Technology
News
Tech News
Read more

Prawdopodobnie najlepszy podcast o tematyce Apple.

Read more

Prawdopodobnie najlepszy podcast o tematyce Apple.

iTunes Ratings

1 Ratings
Average Ratings
0
0
1
0
0

iTunes Ratings

1 Ratings
Average Ratings
0
0
1
0
0
Cover image of Sok z Jabłka

Sok z Jabłka

Latest release on Jun 09, 2017

The Best Episodes Ranked Using User Listens

Updated by OwlTail 2 days ago

Warning: This podcast has few episodes.

This means there isn't enough episodes to provide the most popular episodes. Here's the rankings of the current episodes anyway, we recommend you to revisit when there's more episodes!

Rank #1: Sok z Jabłka NA ŻYWO! – Nasze wrażenia po WWDC17

Podcast cover
Read more

Konferencja otwierająca WWDC 2017 już za nami. Pocieszyliśmy się, ochłonęliśmy, potestowaliśmy nowe systemy, zachwyciliśmy się nowymi urządzeniami pokazanymi na konferencji i… postanowiliśmy się tym z Wami podzielić. I to nie byle jak, z Waszym udziałem! Ten oto odcinek zostanie poprowadzony na żywo, poprzez kanał YouTube.

Dzięki temu, wy jako słuchacze, będziecie mogli na bieżąco komentować to, o czym mówimy w odcinku i zwyczajnie wchodzić z nami w interakcje.

Gościem odcinka jest Czarek Michalski z kanału Apple Reviews PL.

Zachęcamy was do włączenia powiadomień na tej stronie – wraz z rozpoczęciem odcinka na żywo, zostaniecie o nim poinformowani.

Odcinek po transmisji na żywo oczywiście wyląduje w iTunes.

Wszystkie utwory przedstawione w podcaście znajdują się na playliście w Apple Music.

Artykuł Sok z Jabłka NA ŻYWO! – Nasze wrażenia po WWDC17 pochodzi z serwisu Sok z Jabłka.

Jun 09 2017

1hr 7mins

Play

Rank #2: Sok z Jabłka #5 – WiFi Calling, iPhone 8 i AppleCare+

Podcast cover
Read more

Witajcie ponownie po baaaardzo długiej przerwie!

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy m.in. o możliwości WiFi Calling dla posiadaczy iPhone’ów w T-Mobile – powiemy dlaczego warto to włączyć i jak wygodnie przekłada się to na działanie Handoff. Głównym tematem odcinka jest iPhone 8 i wszystko co wiemy do tej pory na jego temat – jak będzie wyglądał, jaką nową technologie wniesie oraz ile orientacyjnie będzie kosztował. Na deser poinformujemy o nowym planie AppleCare+ dla iPhone’ów i dlaczego warto go kupić.

Od teraz Sok z Jabłka będzie miał akommpaniament! W każdym odcinku, jako przerywniki odtwarzamy od teraz utwory, które naszym zdaniem są warte uwagi. Wszystkie utwory potem zostają ułożone w specjalną playlistę w Apple Music, którą możecie sprawdzić tutaj.

Zapraszamy do słuchania, oceniania w iTunes i subskrybowania! Do usłyszenia!

Artykuł Sok z Jabłka #5 – WiFi Calling, iPhone 8 i AppleCare+ pochodzi z serwisu Sok z Jabłka.

Mar 19 2017

52mins

Play

Rank #3: Sok z Jabłka #4 – 2016 w świecie Apple

Podcast cover
Read more

Witajcie w ostatnim odcinku Soku z Jabłka w tym roku! Dzisiaj Sylwester, więc podsumowujemy cały 2016 rok pod względem jabłkowych wydarzeń. Było tego tyle, że odcinek ten trwa prawie godzinę. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Dzisiejszy odcinek prowadzi trochę inny duet – Maks oraz Aleks. Aleks jest autorem wszelkich grafik w ramach podcastu, m. in. logotypu całego podcastu jak i podserii, które w naszym podcaście zadebiutują już za niedługi czas.

Podsumowanie roku w świecie Apple podjęliśmy podsumowując każdą z konferencji zorganizowaną przez Apple. Przypomnieliśmy, jakie urządzenia, systemy i tym podobne rzeczy zostały pokazane. Jeżeli spodobał Wam się ten odcinek, nie zapomnijcie zostawić recenzji w iTunes, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. To pomaga temu, żeby nasz podcast zajmował wyższe miejsca w rankingach iTunes.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Artykuł Sok z Jabłka #4 – 2016 w świecie Apple pochodzi z serwisu Sok z Jabłka.

Dec 31 2016

58mins

Play

Rank #4: Sok z Jabłka #3 – Apple Pay w Polsce, AirPods i Czerwony iPhone

Podcast cover
Read more

Trzeci odcinek Soku z Jabłka! Niestety, nasza przerwa wynosiła trzy tygodnie, a nie dwa, jak zakładaliśmy. Cóż, w zamian za to oddajemy Wam dzisiaj dłuższy odcinek trwający ponad 45 minut.


W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się dość głośnej sprawie z Apple Pay i możliwym wdrażaniu tej usługi do Polski. Zastanowimy się, co przemawia za posiadaniem tego typu możliwości, porozmawiamy na temat dostępności usługi na konkretnych urządzeniach oraz odpowiemy na pytanie – co możemy przy okazji zawdzięczać Google’owi i jego Android Pay w naszym kraju. Dodatkowo, powiemy też o słuchawkach AirPods. Porozmawiamy, co opóźnia ich premierę oraz uświadomimy – ile techniki jest w takich malutkich słuchawkach. Ostatnio też głośno o iPhonie, który mógłby posiadać czerwony kolor obudowy. Na deser – Bluetooth 5.0 oraz nowe reklamy zegarków Apple Watch.

Artykuł Sok z Jabłka #3 – Apple Pay w Polsce, AirPods i Czerwony iPhone pochodzi z serwisu Sok z Jabłka.

Dec 11 2016

47mins

Play

Rank #5: Sok z Jabłka #2 – Książka Apple, iPhone 7 Jet White i Ekrany iPhone’ów 6 Plus

Podcast cover
Read more

Drugi odcinek podcastu Sok z Jabłka! Dziękujemy Wam za mega pozytywny feedback pierwszego odcinka. Jeśli ten Wam się spodobał, nie zapomnijcie o zostawieniu opinii w iTunes!


W dzisiejszym odcinku weźmiemy na warsztat książkę Apple, którą ocenimy pod każdym względem. Dodatkowo, omówimy jeden z konceptów iPhone’a 7 w kolorze Jet White, pochodzący z wiarygodnego źródła, oraz program wymiany wyświetlaczy iPhone’ów 6 Plus.

Artykuł Sok z Jabłka #2 – Książka Apple, iPhone 7 Jet White i Ekrany iPhone’ów 6 Plus pochodzi z serwisu Sok z Jabłka.

Nov 20 2016

29mins

Play

Rank #6: Sok z Jabłka #1 – O MacBookach Pro słów kilka…

Podcast cover
Read more

Nareszcie! Podcast „Sok z Jabłka” ujrzał światło (ucho) dzienne. W pierwszym, premierowym odcinku przedstawiamy siebie, cały podcast i jak się znaleźliśmy w AppleCenter.

Głównym tematem odcinka są nowe owoce Apple pokazane na ich ostatniej konferencji, mianowicie – nowe MacBooki Pro. Do tego jeszcze „Przejściówki-Gate” czyli ile nas dodatkowo wyniesie zmiana wszystkich wtyczek na USB-C oraz oceniamy przydatność nowego rozwiązania – Touch Bara. Zapraszamy do słuchania!

Artykuł Sok z Jabłka #1 – O MacBookach Pro słów kilka… pochodzi z serwisu Sok z Jabłka.

Nov 06 2016

38mins

Play