OwlTail

Cover image of Viktoro Pranckiečio

Viktoro Pranckiečio

6 Podcast Episodes

Latest 5 Jun 2021 | Updated Daily

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Episode artwork

LRT aktualijų studija. Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo procedūra žlugo.

LRT Aktualijų studija

Jau ilgą laiką verda aistros Seime dėl Viktoro Pranckiečio. Antradienio vakarą paaiškėjo, jog Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo procedūra žlugo.Ved. Virginijus Savukynas.

52mins

16 Oct 2019

Episode artwork

Žinios. Seimas nenumatytame posėdyje sprendžia dėl parlamento pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo.

Žinios

Viktoro Pranckiečio klausimas Seime. Prezidentas Gitanas Nausėda, 100-to dienų poste proga surengęs spaudos konferenciją, sakė, jog sieks būti aktyvus vidaus politikoje. Lietuvos bankas teigia, kad dėl didelės emigracijos, aukšto gyventojų mirtingumo ir menko gimstamumo Lietuva išsiskiria Europoje ypač sparčiai mažėjančiu darbingo amžiaus gyventojų skaičiumi. Seimas pradėjo svarstyti įstatymo pataisas, kuriomis būtų uždrausta alkoholio paštomatų veikla. Teismas patvirtino, kad buvęs Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus buvo atleistas teisėtai. Teismas aktoriams ir režisieriui dėl „Zero Live Show“ reklamos Turgelių bažnyčioje skyrė tūkstantines baudas. Jungtinė Karalystė pranešė stabdanti ginklų eksportą į Turkiją dėl pastarosios operacijos Sirijos šiaurėje. Pirmadienį sostinėje pagerintas 101-erius metus laikęsis tos dienos šilumos rekordas. Sportas. Orai. Ved. Angelė Daugininkaitienė.

11mins

15 Oct 2019

Similar People

Episode artwork

60 minučių. Posėdis dėl parlamento pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo.

60 minučių

Seime – nenumatytas posėdis dėl parlamento pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo. Kuo per 100 valdymo dienų užsienio politikoje pasižymėjo prezidentas Gitanas Nausėda?Kiek lietuviams realiai įperkami elektromobiliai?Kiek svarbus daugiakultūriškumas, kalbant apie lietuviško maisto gaminimo papročius?Laidoje – šios ir kitos temos. Ved. Simona Vasiliauskaitė

58mins

15 Oct 2019

Episode artwork

Ar LSDDP nori Viktoro Pranckiečio galvos? || Karštos kėdės

Laisvės TV

Ar LSDDP nori Viktoro Pranckiečio galvos? Vakar sakę taip, šiandien patikslina, kad tai – LVŽS pozicija. Kas bus su Seimo Pirmininku, LSDDP frakcija ir būsimąja koalicija?   „Karštos kėdės“ su Petru Čimbaru.

25mins

4 Jul 2019

Most Popular

Episode artwork

Žinios. Viktoro Pranckiečio sprendimas, ar liks Seimo pirmininko poste.

Žinios

Viktoras Pranckietis žada pasakyti savo sprendimą, ar liks Seimo pirmininko poste.Trys iš keturių partijų jau yra apsisprendusios rytoj pasirašyti sutartį dėl koalicijos.Naujausi SODROS duomenys rodo, kad beveik dvigubai išaugo kaupiančiųjų pensiją antrojoje pakopoje – dabar jų daugiau kaip milijonas.Pristatyta išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos ceremonija: bus rengiamas priėmimas Prezidentūroje, karinis paradas, šventinis koncertas.Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacija CERN Lietuvoje steigia vienintelį Vidurio bei Rytų Europoje technologijų verslo vystymo centrą. Susisiekimo ministras teigia, kad beveik 60 procentų ištirtų asfaltuotų rajoninių kelių yra nepatenkinamos būklės.Europos Komisijos vadove siūloma Vokietijos gynybos ministrė Ursula fon der Lajen žada per dvi savaites pristatyti savo „viziją“, kaip artimiausius penkerius metus dirbs jos vadovaujama pagrindinė vykdomosios valdžios institucija.Britų karališkosios pajėgos prie Gibraltaro sulaikė tanklaivį, kuris, kaip įtariama, į Siriją gabeno žaliavinę naftą.Po rekonstrukcijos darbų prie Nacionalinio operos ir baleto teatro Vilniuje atnaujintas fontanas.Sportas. Orai.

12mins

4 Jul 2019

Episode artwork

Ryto garsai. Kitą antradienį planuojama balsuoti Seime dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo.

Ryto garsai

Dėl sausros paskelbta ekstremali padėtis visoje šalyje, aplinkos ministras kreipėsi į Minską dėl Neries vandens pakėlimo. Investicijos į butų pirkimą.Koalicijos derybos: „socialdarbiečiai“ reikalauja nušalinti Pranckietį.Kultūros pasu jau pasinaudojo beveik visos šalies mokyklos.Žvilgsnis į liepos mėnesio orus. Po rekonstrukcijos darbų prie Nacionalinio operos ir baleto teatro Vilniuje atnaujintas fontanas.Dienraštis „The New York Times“ paskelbė brangiausius pasaulio miestus dirbantiems užsieniečiams.Lietuvoje – 3 milijonai gyventojų -– tiek žmonių deklaravo gyvenamą vietą liepos 1 d..Ką skaito Marijus Mikutavičius?Kaip skaniai paruošti kavą namuose bei kaip išvengti klaidų? taip pat laidoje – spaudos ir sporto apžvalga. R. Medeišienės komentaras.Ved. Darius Matas.

2hr 19mins

4 Jul 2019