OwlTail

Cover image of Karolina Pilarczyk

Karolina Pilarczyk

6 Podcast Episodes

Latest 4 Apr 2021 | Updated Daily

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Episode artwork

Miłość od pierwszego poślizgu. Karolina Pilarczyk

Jedźmy Gdzieś [Kuba Przygoński & Hubert Jaskólski]

"Piłowanie golfa na ręcznym, to nie drift", jak mawiał klasyk. Przygoda Karoliny z driftem zaczęła się od pierwszego poślizgu podczas nauki jazdy, a w 2004 zamieniła się w zawodowstwo. Od tego czasu zdobyła tytuł najlepszej drifterki w Polsce i jednej z najlepszych w Europie. W podcaście Jedźmy Gdzieś opowiada o swojej ostatniej pasji, którą stały się rajdy terenowe i o tym, jak wygląda dirftowanie na świecie.

46mins

15 Mar 2021

Episode artwork

Moto Lady - gość Karolina Pilarczyk (10.03.2021)

Moto Radio - podcast :)

Dziś zapraszamy na program Moto Lady w kolorze fuksji. Naszym gościem jest Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver. W 2008 roku jako pierwsza kobieta w Polsce uzyskała licencję Polskiej Federacji Driftingu. Obecnie posiada też licencje Formula Drift PRO2 w USA, King of Europe PRO1, King of Asia, Drift Open. Czy bez wsparcia i rodzinnych tradycji, nie posiadając wiedzy motoryzacyjnej i środków finansowych można zrealizować marzenia o motorsporcie? Karolina z miłości do driftingu poświęciła świetną karierę w IT, ale nie żałuje ani jednej chwili. Kolor fuksji oraz charakterystyczne logo teamu Karoliny znają fani motorsportu na całym świecie, a ona tryska energią i zaznacza, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Kobieta wulkan energii i pasji. Send in a voice message: https://anchor.fm/motoradio/message

1hr 17mins

10 Mar 2021

Similar People

Episode artwork

Drift czyli Karolina Pilarczyk

Ostry Zakręt - podcast Adama Klimka

Karolina Pilarczyk to prawdziwa królowa polskiego driftu i pierwsza Polka z licencją Polskiej Federacji Drftingu. W tym podcaście usłyszycie m.in. o tym, jak to jest być kobietą w sporcie zdominowanym przez mężczyzn, jakim autem jeździ  Karolina i dlaczego zdecydowała się zapozować dla "Playboya". Zapraszam!

43mins

6 Nov 2019

Episode artwork

Jak Zostałam Mistrzynią Driftingu | Karolina Pilarczyk | ZRUPcast #38

ZRUPcast

Naszym gościem jest Karolina Pilarczyk, dwukrotna mistrzyni Europy w drifcie, uczestniczka programu Hyperdrive Netflixa, Królowa Polskiego Driftu. Tematy jakie poruszamy w trakcie podcastu to między innymi:• Jak radzi sobie w zdominowanym przez mężczyzn sporcie?• Jak osiągnąć sukces w sporcie startując od zera, bez wiedzy, pieniędzy i wsparcia?• Czy Lanos jest samochodem sportowym?• Na czym polegają zawody driftingowe?• Dlaczego wsadziła amerykańskie V8 do japońskiego samochodu?• Czy chciałaby driftować elektrycznym samochodem?• Co myśli o kastrowaniu współczesnej motoryzacji?• Jak wyglądało nagrywanie programu Hyperdrive dla Netflix?• Czy mamy silny moto sport w Polsce?• Czego nie rozumieją hejterzy?• Jak wspomina swój występ w Ninja Warrior Polska?Oraz creme de la creme:• Jakiego pytania nikt jej nigdy nie zadał, a chciała na nie odpowiedzieć?Zadajemy również wybrane pytania od słuchaczy.Partnerem podcastu jest https://sklep.sportsst.pl/ Powołując się na ZRUPcast dostaniecie 10% zniżki.W wersji wideo podcast dostępny nahttps://www.youtube.com/zrupcastZnajdziesz nas też na:https://www.facebook.com/zrupcast/https://www.instagram.com/marek.marel/https://www.instagram.com/krzysztoooof/

2hr 4mins

16 Oct 2019

Most Popular

Episode artwork

Drifter and European Champion Karolina Pilarczyk Talks About Her Journey

unEntitled

20mins

15 May 2019

Episode artwork

ZiWMW S01E04 - Karolina Pilarczyk - Królowa polskiego driftu

Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko Podcast

W 4 odcinku podcastu „Zawsze i wszędzie możesz wszystko” Michał rozmawia z jedyną licencjonowaną drifterką w Polsce – Karoliną Pilarczyk. Media mówią o niej „Królowa Polskiego Driftu.”Jej przygoda zaczęła się od 2004 roku kiedy po raz pierwszy zakochała się w Drifcie. Nie chciała być uważana za kolejną typową „babę za kółkiem.” Uczyła się na swoim pierwszym samochodzie BMW E36 328. Teraz uwielbia mieć 170 km/h na liczniku i brać bokiem zakręty. Prędkość, zapach spalonej gumy i ostre wiraże to jest to co ją nakręca. Jej plany na weekend to zużycie 30 kompletów opon!Jako pierwsza kobieta zdobyła licencję Polskiej Federacji Driftu. Pomimo swojej urody, kobiecości i różowego samochodu niejeden mężczyzna drży przed nią na torze. Karolina mimo wielu sukcesów i tytułów ciągle dąży do doskonałości. Cały czas szuka nowych możliwości rozwoju i sprawdzania swoich umiejętności. Jej apetyt na sukces jest wciąż niezaspokojony. Cały czas podąża za swoimi marzeniami wierząc tak samo jak my, że “zawsze i wszędzie możesz wszystko.”.Posłuchaj co ma do powiedzenia Polska Królowa Driftu.

29mins

17 Feb 2016