OwlTail

Cover image of Діана Клочко

Діана Клочко

5 Podcast Episodes

Latest 20 Nov 2021 | Updated Daily

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Episode artwork

Діана Клочко: про «сирітство» українського мистецтва, російську пропаганду та пораду Зеленському

Інше інтерв'ю

Візьміть участь в опитуванні «Іншого інтерв’ю» і допоможіть нам стати краще! Про що ще розповіла Діана Клочко? чому ситуація з українськими музеями така плачевна та як це виправити,який епізод обкрадання українського культурної спадщини викликає в неї найбільше обурення,що думає про Поплавського, Ткаченка та Зеленського,з чого радить починати знайомство з українським мистецтвомта багато іншого. Хочете, аби якісного україномовного контенту ставало більше? Не забувайте в нього інвестувати! Приєднуйтеся до чудової спільноти патронів та патронок «Іншого інтерв’ю»: patreon.com/insheСлухайте подкаст «Зе квесчн» від творців «Іншого інтерв’ю» на Apple та Google Podcasts!Лінки та матеріали:Діана Клочко на FacebookКанал Діани Клочко на YouTube Книга «65 українських шедеврів. Визнані й неявні», Вікіпедія➡ З питань реклами та співробітництва: podcastanfimova@gmail.com ⬅Сказати «спасибі» за подкаст, надіславши будь-яку комфортну для вас суму, відтепер дуже просто завдяки банці від monobank. Долучайтеся! Подобається «Інше інтерв’ю»? Будь ласка, розкажіть про нього друзям та залиште свій відгук на Apple Podcasts! Епізод виходить в колаборації з Na chasi. Це медіаплатформа сучасних українців, де можна читати та публікувати класний контент, а також дізнаватися і обговорювати найсвіжіші новини.Ми в Telegram та FacebookВиробництво: студія «Attic»Автор ідеї, ведучий: Володимир Анфімов (Facebook, Instagram)Звукорежисер: Олексій НєжиковMusic credits:Our Digital Compass by Blue Dot Session Doghouse by Blue Dot Session So Go We by Blue Dot Session Great Great Lengths by Blue Dot Session Falaal by Blue Dot Session Silk and Silver by Blue Dot Session Quarry Clouds by Blue Dot Session Illa Villardo by Blue Dot Session Delibes Sylvia Pizzicato Grieg Piano Concerto 1 (1st movement)

52mins

26 Oct 2021

Episode artwork

#21 Україні потрібна реформа музеїв, мистецтво в епоху карантину | Діана Клочко

Локальна історія

В Україні досі немає реєстру усіх мистецьких цінностей, які зберігаються у музеях, шедеври десятиліттями не виймають із “запасників”, про сайти з оцифрованими артефактами навіть не йдеться. Мистецтвознавиця Діана Клочко розповідає про те, як повернути мистецтво у життя українців, з чого почати трансформацію музеїв і чому все це важливо для боротьби з російською імперською експансією.

51mins

12 Nov 2020

Similar People

Episode artwork

Коли починаєш роздягати Енея, там виявляється Давид: Діана Клочко у подкасті «Україна розумна»

Володимир Єрмоленко «Україна розумна»

Чим надихався Пінзель, коли гугла не було? Чому там, де Мурашко — там прерафаеліти, де Кричевський — там Гольбейн, а де Шевченко — там Рембрандт? Чи може бути реабілітований бруталізм 70-80-х, якщо в ньому хочуть знімати кліпи у 2020-х?Про кожух Тараса Григоровича як естетичний жест, «Енеїду» Базилевича як протокомікс та спіраль Татліна, яка була в Києві, говорять Володимир Єрмоленко і мистецтвознавиця Діана Клочко.Діана Клочко — кураторка виставок, редакторка і перекладачка. Авторка лекційних курсів з історії світового мистецтва. У 2019 здобула премію імені Юрія Шевельова (вручається за найкращу модерну есеїстику) за книжку «65 українських шедеврів. Визнані й неявні»; лауреатка премії «ЛітАкцент року — 2019».Інтерв’ю було записане у книгарні-кав’ярні Видавництва Старого Лева у Києві в рамках програми «Україна розумна» з Володимиром Єрмоленком.Станьте частиною спільноти друзів hromadske — підтримайте наші проекти на платформі Спільнокошт!biggggidea.com/project/spilnota-druziv-hromadske/

47mins

8 Apr 2020

Episode artwork

Коли починаєш роздягати Енея, там виявляється Давид: Діана Клочко у подкасті «Україна розумна»

hromadske

Чим надихався Пінзель, коли гугла не було? Чому там, де Мурашко — там прерафаеліти, де Кричевський — там Гольбейн, а де Шевченко — там Рембрандт? Чи може бути реабілітований бруталізм 70-80-х, якщо в ньому хочуть знімати кліпи у 2020-х?Про кожух Тараса Григоровича як естетичний жест, «Енеїду» Базилевича як протокомікс та спіраль Татліна, яка була в Києві, говорять Володимир Єрмоленко і мистецтвознавиця Діана Клочко. Діана Клочко — кураторка виставок, редакторка і перекладачка. Авторка лекційних курсів з історії світового мистецтва. У 2019 здобула премію імені Юрія Шевельова (вручається за найкращу модерну есеїстику) за книжку «65 українських шедеврів. Визнані й неявні»; лауреатка премії «ЛітАкцент року — 2019». Інтерв’ю було записане у книгарні-кав’ярні Видавництва Старого Лева у Києві в рамках програми «Україна розумна» з Володимиром Єрмоленком.Станьте частиною спільноти друзів hromadske — підтримайте наші проекти на платформі Спільнокошт!biggggidea.com/project/spilnota-druziv-hromadske/

47mins

8 Apr 2020

Most Popular

Episode artwork

Arts. Петро Бевза, Діана Клочко, Тамара Тачинська: Абстракція. Мистецтво пізнання

Radio kmbs

 У подкасті мистецтвознавиця Діана Клочко і художник Петро Бевза розповідають про витоки абстракції та розвиток цієї мистецької традиції в Україні.    Ви почуєте:  — Чому 100 років тому митці наважилися вийти у виставковий простір із тим, чого у світі досі не існувало?  — Як абстракція пов’язана із чуттєвим ? — Де і коли була написана перша абстрактна композиція?  — Як абстрактне мистецтво вплинуло на дизайн, який нас сьогодні оточує ? — Про місце українських митців на мапі світового абстрактного мистецтва ? — Чому всі великі художники, насправді, є абстракціоністами? Ведуча випуску Тамара Тачинська, керівниця напрямку Arts and Humanities у kmbs.

38mins

6 Feb 2020