OwlTail

Cover image of Jaak Madison

Jaak Madison

13 Podcast Episodes

Latest 12 Jun 2021 | Updated Daily

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Episode artwork

Jaak Madison

Vikerhommiku intervjuud

6mins

14 Jan 2021

Episode artwork

Urmas Paet ja Jaak Madison. USA kongressihoones toimunud märatsemise tagajärjed

Uudis+

15mins

8 Jan 2021

Similar People

Episode artwork

"Räägime asjast": Mart Helme, Martin Helme, Jaak Madison

Uued Uudised taskuhääling

Poliitikud Mart Helme, Martin Helme ja Jaak Madison räägivad USA presidendivalmiste tulemustest ja koroonakriisi uuest lainest.

59mins

8 Nov 2020

Episode artwork

Jaak Madison USA presidendivalimisi vaatlemas

Uudis+

11mins

6 Nov 2020

Most Popular

Episode artwork

"Si Vis Pacem": Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison

Uued Uudised taskuhääling

„Si Vis Pacemi“ saatekülaline on Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison, kes räägib koos saatejuhi Erik Boltowskiga ausalt ja keerutamata euroliidu juhi Ursula von der Leyeni plaanist ehitada üles rahvuslust, sõnavabadust ja liikmesriikide iseseisvust tasalülitavat impeeriumi.

53mins

10 Oct 2020

Episode artwork

Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison

Uudis+

19mins

18 Sep 2020

Episode artwork

Postimehe väitlus: Yana Toom ja Jaak Madison

Postimehe väitlus

Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen tegi eelmisel nädalal ettepaneku 750 miljardi euro suuruse koroonajärgse Euroopa Liidu taaskäivitamisfondi loomiseks laenu abil. Kas EL vajab makse CO₂-le, plastile ja internetihiidudele? Kas plaan on Eesti põhiseadusega kooskõlas või vajaks rahvahääletust? Väitlevad Yana Toom (Keskerakond) ja Jaak Madison (EKRE).

29mins

1 Jun 2020

Episode artwork

"Si Vis Pacem": Jaak Madison ja Ruuben Kaalep: Kas koroonakriisist võidab globalism või rahvuslus?

Uued Uudised taskuhääling

Kas koroonakriisi ajal on globalism hakanud taanduma või saab hoogu juurde? Millise meelehea eest Euroopa Liit liikmesriike ära ostab? Kuidas europarlamendis liberaaldemokraatiat edendatakse? Millises suunas areneb Hiina? Arutlevad Riigikogu väliskomisjoni liige Ruuben Kaalep ja Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison.https://uueduudised.eehttps://www.facebook.com/uueduudised

50mins

23 May 2020

Episode artwork

EUROOPA ERISAADE | Jaak Madison on EL-i abimeetmete poolt, puhkused Euroopas võivad suvel toimuda

Delfi Erisaade

Eesti arutab kriisist väljumist – kuid, kas sel suvel piiri taha puhkama üldse saab? Eurosaadik Jaak Madison räägib Delfi „Euroopa erisaates“, et küllap ikka läheb ka turism suve teises pooles käima ja piirid EL-i sees lahti. Madisoniga tuleb juttu ka EL-is plaanitavatest majanduse toetamise meetmetest, mida täna valitsusjuhid arutavad – Madison leiab, et saavutatud on mõistlik balanss, mille poolt saab olla. Paketis ei ole aga Lõuna-Euroopa poolt nõutud ühiseid võlakirju vaid teistsugune lahendus. Madison ütleb, et see on hea ega arva, et Itaalia selle pärast EL-ist lahkuma hakkaks. Saatejuht on Raimo Poom.

22mins

23 Apr 2020

Episode artwork

„Si Vis Pacem": Külas on Jaak Madison

Uued Uudised taskuhääling

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kõneleb poliitilistest jõujoontest ja Eesti suveräänsuse kaitsmise võimalustest Euroopa Parlamendis. Juttu tuleb ka rahvuslippude keelustamisest europarlamendi suures saalis, sakslaste ja prantslaste tahtmatusest kaitsta Balti riike ning liitlassuhetest.https://uueduudised.ee/https://facebook.com/uueduudised

43mins

18 Feb 2020

Loading