OwlTail

Cover image of Piotr Bielski

Piotr Bielski

5 Podcast Episodes

Latest 5 Jun 2021 | Updated Daily

Weekly hand curated podcast episodes for learning

Episode artwork

Książka jako przekaz energii - spotkanie z Robertem Ruszkiewiczem, prowadzi Piotr Bielski

PedroBlancoPL

Robert to moja bratnia dusza i autor znakomitej książki „M jak Mikrogramy”. Robert dokonał niebywałej sztuki zawarcia w 50 stronach kilku historii opowiadanych z różnych perspektyw i jeszcze potężnego przekazu pozytywnej energii. Sam o sobie mówi, że jest nie tylko pisarzem, ale i rybotwórcą, storytellerem oraz śpiewakiem a capella. Kto śledzi Roberta w mediach społecznościowych wie, że tak jest, kto jeszcze nie ten dowie się o co chodzi na tym spotkaniu. Jako, że kręci mnie pokazywanie fajnym ludziom, że napisanie własnej książki jest prostsze niż myślimy poproszę Roberta by przekazał nam tajniki sztuki destylacji potężnych treści w mikroformach i „odbierania skompresowanych plików od Oceanu”. A i o przestrzeni i Oceanie z moim mieszkającym w Portugalii we własnym niebie Autorem na pewno też porozmawiamy. Aha, i o tym skąd się bierze przystojność i co robić by mężczyzna nie rdzewiał też chętnie. Spotkanie prowadzi Piotr Bielski, autor książek, m.in najnowszej "Życie na Lekko. Jak radośnie być sobą", spokojny wulkan twórczej energii, szczęśliwy mąż, tato i globalny człowiek z lasu, więcej: FB: Jogin Śmiechu Spotkanie jest otwartym wydarzeniem towarzyszącym premierze drugiej edycji kursu "Przywołaj, napisz i wydaj swoją książkę": https://www.joginsmiechu.pl/.../przywolaj-napisz-i-wydaj.../

1hr 28mins

21 May 2021

Episode artwork

#20: Zawód: Jogin Śmiechu – Piotr Bielski

Co robić w życiu?

Szkoda, że kiedy miałam 20 lat nie trafił do mnie taki wywiad. Bardzo mi miło, że zaproszenie do 20 odcinka podcastu „Co robić w życiu” przyjął Piotr Bielski, jogin śmiechu, który osiągnął sukces w swój własny alternatywny sposób! Ale nie myślcie, że było łatwo – Piotr, tak samo jak wiele innych osób, przechodził trudności w znalezieniu miejsca dla siebie.  Na instagramie @co_robic_w_zyciu ostatnio zapytałam: Czy Ty też skończyłeś studia, potem zastanawiałeś się co do cholery robić w życiu, a potem wpakowałeś się na kilka lat w coś totalnie nie dla Ciebie? 88% moich obserwatorów powiedziało, że tak!  Zapewniam, że wszyscy, którzy zgadzają się z tym stwierdzeniem, odnajdą w historii Piotra część siebie.  W odcinku usłyszycie Jakie trudności musiał pokonać Piotr i jak tego dokonał, Jak zdegradował krytyka wewnętrznego i obudził w sobie wewnętrzne dziecko, Jaka jest jego recepta na odnalezienie odpowiedzi na pytanie „co robić w życiu?” i szczęśliwe życie, Na czym polega joga śmiechu, Jaki wpływ ma joga śmiechu na życie wszystkich, którzy jej doświadczyli oraz… Jak zostać joginem śmiechu! Posłuchajcie Piotra możecie znaleźć tutaj: Strona www: www.joginsmiechu.pl Facebook: www.facebook.com/JoginSmiechu/ Instagram: @joginsmiechu Jak słuchać podcastu „Co robić w życiu?” W każdym poście znajdziecie playera, wystarczy kliknąć play, możecie też ściągnąć odcinek na komputer przez spreaker.com , jeśli chcecie posłuchać później Spotify iTunes Android Youtube SoundCloud Stitcher oraz we wszelkich innych aplikacjach na Android i iOS #polskipodcast Artykuł #20: Zawód: Jogin Śmiechu – Piotr Bielski pochodzi z serwisu Co robić w życiu?.

1hr 4mins

27 Apr 2020

Similar People

Episode artwork

2. Piotr Bielski o tym, czy inflacja jest wysoka i czy taką pozostanie

PULS BIZNESU do słuchania

Najszybszy od 8 lat wzrost cen wyszedł poza tabele publikowane przez Główny Urząd Statystyczny i stał się przedmiotem publicznej dyskusji – i to nie tylko na warszawskich salonach. Jak bronić się przed szybko rosnącą inflacją?

10mins

27 Feb 2020

Episode artwork

Agata Swornowska i Piotr Bielski: ćwiczmy śmiech

Agata Swornowska "Rozmowy z mistrzami"

Zapraszamy na roześmiany odcinek z jogą śmiechu. Jej propagatorem w Polsce jest Piotr Bielski - jogin śmiechu, podróżnik, autor książek "Joga śmiechu. Droga do radości" i "Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny". Piotr stawia sobie za cel, by Polska była najbardziej roześmianym państwem świata.

8mins

31 Jul 2019

Most Popular

Episode artwork

#005: Simplify your spirituality with laughter yoga - Piotr Bielski

Mind, Body & Spirit Connection Podcast

I am very happy to announce that we have just published the #5 episode of the "Mind, Body & Spirit Connection" podcast.This time I spoke with Piotr Bielski - a laughter yoga teacher, owner of the Laughter Yoga foundation, laughter yoga trainer, author, traveller. Piotr is the first one who has shared the knowledge about laughter yoga in Poland. An expierence that was tragic and difficult led Piotr to find a path to pure happiness - literally. This unique method found in India helped him enjoy life once again and it might do the same for you.In this podcast you will learn:What are the benefits of laughter yoga?How was this method found and later evolved.How laughter yoga can transform your life.What happens when you practice laughter for many years?How this method led to an unusual event.What is Piotr's personal mission and how it can relate to you.Music:- licensed from AudioHero.com ; Title: Ice and Crystal Tones, Publisher: S.I. Publishing (SOCAN)

38mins

10 Feb 2019